0
clear
  • Професионални 100W Led Интелигентни Големи Шема на Слајд Проектор Осветлување Проекти Обичај Логоа, Дизајни, Знаци на Згради
  • -20%
  • -20%
Професионални 100W Led Интелигентни Големи Шема на Слајд Проектор Осветлување Проекти Обичај Логоа, Дизајни, Знаци на Згради

Професионални 100W Led Интелигентни Големи Шема на Слајд Проектор Осветлување Проекти Обичај Логоа, Дизајни,

DEN 34992.00

Количината на стоката
Тековен

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од страна на соодветните couriers. Испорака детали, обратете се на информации, итн. Надворешни / Внатрешни работи апликации, водоотпорен IP65, максимална светлина излез, големи големина на слика, долги сервисни интервали
15. Било увозни давачки или такси.
За gobo (слајд)
1.
Медиум Леќа 20 степен : Image size=Проекција далечина (m) x 0. Време на испорака : UPS-от, DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Супер Bright100 W Led 4 Слики Врти во Свиок Проектор Светлина
Краток Опис :
1.
Во рамките 20-40 метри во многу темно прилика. Имаме технологија тим за дизајн и производство на многу видови gobo проектор; па, ние сме во можност да дизајн и производство на производи за исполнување на Индивидуални барања. Предмети се испраќаат само по уплата. Целосна rustproof алуминиумски легури домување
2.
Како да се цел
Важно е да ги обезбеди следните информации заедно со вашиот дигитален или печатени слика кога ќе ги нарачате. Една година гаранција
Големина На Слика :
Тесен Леќи на камерата 15 степен : Image size=Проекција далечина (m) x 0. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ако ви треба бесплатен.
Употреба
За проектот логоа или adverting знаци или украси за Продавници, Корпорации, Трговски Саеми и Покажува, музичките Продавници и изложбените салони, Банки, Ресторани, Брза Храна Места, Хотели и ресторани, Барови, Кафе & Чај Куќи, Туристички Агенции, Аеродроми и Станици, Спортски Сали, спортски сали, Спортски, Куглање-Улички, Забавен Арки, ноќни клубови, Уметнички Галерии и Музеи, Конференции, Индустриски Презентации, Театри, Кина, Свадби, Конференција, Договорот за Рекламирање и многу други сектори во шоу бизнис и рекламна осветлување области.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Рекламирање Светлина
Бренд Име:
LOGOBO
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
TR100WF/TR100WWF
Употреба:
Рекламирање Знак Проекција Светлина
Функција:
со 4 gobo сокети
LED:
Супер светло 100W LED светилка
Светилка Живот:
30000 часа
Температура На Боја:
6000K боја temp
Lumens:
Има око 8500 lumens
Точка име :
100W LED Рекламирање Сликата Проектор
Материјал:
Rustproof алуминиум легура
На текст:
AC100V - 240V / 50 - 60 Hz
Работна температура:
-20 до 50 ℃
Гаранција:
една година гаранција

Слични производи

Опис на производотНапонAC90245 V.5060hzМоќност220 WДисплеј во бојаRGBW 4 IN1 боја мешањеИзвор на светлина18pcs x 12 W суп

Опис на производотНапонAC90245 V.5060hzМоќност220 WДисплеј во бојаRGBW 4 IN1 боја мешањеИзвор на светлина18pcs x 12 W суп

Произведено во кина доведе диско светлина 16pcs 25 W rgbw 4 во 1 кри ролери светилка l ед миење движи главата dj о�

започнетекрајотОДЛИЧНО!Жолта фестивал светлина хотел декорација свадба производ LED ѕвезда светлина H002

започнетекрајотОДЛИЧНО!Топло бела светилка двор облека продавница скалите декорација LED ѕвезда осветл

Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!Гаранција : Нашата сц

3мм пластични ПММА крајот сјај декоративни осветлување таванот светла ѕвезда на небото со оптички влак�

П : Зошто да го одберете нас?Гуангжу MOKA Фаза Опрема Копродукции, Ltd Можете да ги пратите пратката на DHL, Fed E

започнетекрајотДОБРО!Сино осветлување на двор облека скалите декорација LED ѕвезда светилка H006(2)Произв�

Што сте вие заинтересирани во ,заедно со вашите податоци(име,детали адреса,телефонски број,итн),ние ќе с�

Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPSот или друга специјална линија Кои производи �

Се внимание за да се избегне деца со користење само тоа.Светлосни Ефекти : Шема Gobo(s) : движење Р&Б ласерск�

ние сакаме да знаете подолу : Испорака на информации,име на фирма, адреса, детали, број на телефон / факс, �

Плаќање 1 Подобрената атмосфера Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајт

Производ параметар : Топла продаде Далечински Управувач 3000 W Континуирано Ниско Поставени Земјата Магл�

дека е невозможно да се направи 10 W или 12 W за секој led светилка со led ѕид за миење светлина, прегревање про�

Спецификации20 W (x 10w 2) мулти шарени оптички влакна LED светло моторот светлината генератор на светлината �

започнетекрајотОДЛИЧНО!Жолта светилка двор облека продавница скалите декорација LED ѕвезда осветлувањ�

7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 7 chsКонтрола на владата : DMX512 / IR Контрола, master / �

започнетекрајотОДЛИЧНО!Жолта фестивал светлина хотел декорација свадба производ LED ѕвезда светлина H002

Спецификација за производ : Напон : AC90 V240 V.5060hzLED Количина : 18 PCS 18 W Висока Моќност LED диодиБоја на мешање : RG

започнетекрајотДОБРО!Виолетова LED осветлување свадба хотел таванот ангел star сијалица H003(4)Производот Н�

започнетекрајотНОВО!Фестивал осветлување свадба двор декорација светилка обоени LED светло H009Производ�

Влезен напон : AC 100 V264 V / 4763 HZ· Излезен напон : DC24 V· Потрошувачка на енергија : 100 W· Светилки Тип : Висока Мо�

4 GHz ISM фреквенцискиот опсег.Воспоставување Комуникација : 1.Производителот не ќе им понуди бесплатен сер

Please wait...