0
clear
  • Gdstime 5 Парчиња 120x120x25mm 12cm DC 5V 2Pin Brushless PC Компјутер Случај Ладење Вентилатор, 120mm x 25мм Кулер 12025
  • -20%
  • -20%
Gdstime 5 Парчиња 120x120x25mm 12cm DC 5V 2Pin Brushless PC Компјутер Случај Ладење Вентилатор, 120mm x 25мм Кулер 12025

Gdstime 5 Парчиња 120x120x25mm 12cm DC 5V 2Pin Brushless PC Компјутер Случај Ладење Вентилатор, 120mm x 25мм

DEN 1127.52

Количината на стоката
Тековен

тоа е на товар на купувачите,но ние ќе се обидеме да се намали или избегне тоа.
1) Производи ќе бидат испорачани со следење # рамките на распоред прикажани на веб страницата.5 CFM±10%
Ниво на бучава : 25d BA±10%
Имајќи Тип : Ракав имајќи
Живот : 35000 Часа
Тежина : 120g/еез
Пакување се Вклучени : 5 компјутери
1) Alipay ЗАЧУВАМ прифатени.
3) не може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qi Wi и Банкарски Трансфер .
3) Ние само брод да се потврди цел адреса на Aliexpress.
4) ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добиени тоа,ние ќе ви ги даде задоволително решение ПРЕД да ни даде неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.54-2 Pin
Номинална Volt : DC 5 V
Номинална Струја : 0.
2) Сите производи ќе бидат тестирани и завиткани безбедно да бидете сигурни дека се што е во добра состојба пред превозот.
2) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.GDT DC 5 V 2 Pin Вентилаторот за Ладење 120x120x25mm
Параметри :
Функција : Висок струење,ниско ниво на бучава,долг живот
Dimesions : 120x120x25mm
Моќ Конектор : XH2. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот.
5) на Вашиот објект треба да бидат спакувани внимателно и мора да пристигнат во иста состојба како што беше испратени до вас.
3) ве Молиме да не се отвори спор,контактирајте не директно,имаме за цел да ги реши сите проблеми побрзо.
1) за Вашето задоволство е од највисок интерес за нас.
3) Ќе се исто така добредојдени да се врати било "не носи" објект за враќање на парите или продавница кредит.
5) Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.
2) Во веројатно пример дека ќе добијат погрешен или неисправен производ, ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата пари или да ја испратите вашата нарачка.
4) Во прилог,Контактирајте не директно за враќање во промет.

Детални карактеристики

Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Број На Модел На:
EW12025S5V2P-G5E
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
120x120x25mm
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
dimesions:
120mm x 120mm x 25мм
моќ конектор:
XH2.54-2PIN
Номинална volt:
DC 5V
Номинална Струја:
0.5 Amp
номинална брзина:
1800±10%вртежи во минута
Точка име :
120mm фан pc
Тип На Објект:
компјутер случај фан 120mm
Сертификат:
CE / ROHS
Проток на воздух:
60.5 CFM

Слични производи

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИ

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Бренд : AVCМодел : DASA0832 B2 UГолемина : 80*80*32милиметриНапон : 12 VАктуелни : 1.0 AКонекција : три линии

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

Сите производи гаранција 2 месеци (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако пред

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

4) Ако DHL или UPS Пред купување : Ако имате некои посебни барања 4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми д

Ве молам контактирајте ме по пошта 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лапто

Нови оригинални 4650 N 12038 4 инчен AC220 V висока температура ладење вентилатор, вентилатор Модел : 4650 N456 Голем

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

(2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни инф

Производ Големина : 112 * 110 * 57mmТежина : 223gВоздушниот волумен : 36.8 CFMЖивот : 30.000 часа

Бесплатен превозот услуга е врата до врата со ЕМС Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

Please wait...