0
clear
  • Работи Десктоп За PWS-1K62P-1R 1620W Напојување целиот Тест .
  • -20%
  • -20%
Работи Десктоп За PWS-1K62P-1R 1620W Напојување целиот Тест .

Работи Десктоп За PWS-1K62P-1R 1620W Напојување целиот Тест .

DEN 5664.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт). Според Кинескиот извоз барања, сите предмети ги испративме ќе бидат опфатени со MLLSE етикета. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата.
Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише.
100% Работи Десктоп За PWS-1 K62 P-1 R 1620 W Напојување целиот Тест . Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
PWS-1K62P-1R
80 ПЛУС Сертификација:
Други Сертификација
Примена:
Сервер
Бренд Име:
MLLSE
Рејтинг На Моќ:
> 1000W
Пакет:
No
Објектот Состојба:
Користи

Слични производи

Нормално, Ние ќе се спакуваат и да се избегне превозот оштетени.Дали предпродажба и предпотоа, ако имате

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лапто

Индустриска опрема FM27354 FK22409 ДЕОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

63 4жица 4pin 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши н�

1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање 2.Од безбедносн

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п�

Ве молам контактирајте ме по пошта 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии �

Ако на матичната плоча беше оштетен .Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг мо�

Производ Големина : 112 * 110 * 57mmТежина : 223gВоздушниот волумен : 36.8 CFMЖивот : 30.000 часа

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат�

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Враќање & Наплата1.Повратни информации1.�

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат�

(2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни инф

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат�

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на

Пред купување : Ако имате некои посебни барања Плоча тест функција : 1) По продажба на услуги : 1) Гаранција

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат�

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

MLLSE е нашата компанија бренд Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вред

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

Please wait...