0
clear
  • Бесплатен Превозот Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI GTX660TI GTX670 GTX760 VGA видео Картичка за Ладење
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI GTX660TI GTX670 GTX760 VGA видео Картичка за Ладење

Бесплатен Превозот Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI GTX660TI GTX670 GTX760

DEN 815.52
DEN 758.00

Количината на стоката
Тековен


Бесплатен Превозот ДЕЛТА дијаметар 65mm Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI GTX660 TI GTX670 GTX760 VGA видео Картичка за Ладење
Опис : Бренд : Делта Фан Дијаметар : 65mm Теренот : 37x37x37mm Моќ Конектор : 4wire 4pin Напон : DC12 V Струја : 1.8 На Апликации : За MSI GTX660 TI GTX670 GTX760 видео картичка за ладење
Пакет Се Вклучени :
1 x ДЕЛТА BFB0712 HF 65mm 12 V 1.8 За MSI GTX660 TI GTX670 GTX760 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење 4 Pin 4 Wire
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е нерегистрирани и не се во можност да ги пратите.Тоа само покажува следење на информации кога предмети во Кина.
Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).
Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.Ви благодариме!

Детални карактеристики

Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
repairist
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
GTX760
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
На Графички Картички
моќност:
1.2 W
Heatsink Материјал:
Бакар
Пакет:
No
Тип:
Фан
Број На Модел На:
GTX670
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
65mm daimeter
конектор:
4 жица 4Pin
Тип:
графичка картичка фан
категорија:
видео картичка кулер
Компатибилен со:
GTX660TI
тековната:
1.8 А
Фан Големина:
6.5 см
Функција:
Видео Картичка за ладење
функцијата 2:
vga ладење

Слични производи

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Бренд : AVCМодел : DASA0832 B2 UГолемина : 80*80*32милиметриНапон : 12 VАктуелни : 1.0 AКонекција : три линии

Индустриска опрема FM27354 FK22409 ДЕОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на

Бесплатен превозот услуга е врата до врата со ЕМС Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Само неисправни производ

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.com не прифаќајте PP плаќање Регулатива и сугес

4) Ако DHL или UPS Пред купување : Ако имате некои посебни барања 4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми д

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

Плоча тест функција : 1) Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани б

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Нови оригинални 4650 N 12038 4 инчен AC220 V висока температура ладење вентилатор, вентилатор Модел : 4650 N456 Голем

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА ЛЕНОВО Vanch R520 LSI / R510 G6 RAID5 низа карти

Please wait...