0
clear
  • Emacro МАГИЈА MGT7012ZR-W20 DC 12V 0.63 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан
  • -20%
  • -20%
Emacro МАГИЈА MGT7012ZR-W20 DC 12V 0.63 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

Emacro МАГИЈА MGT7012ZR-W20 DC 12V 0.63 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 880.80

Количината на стоката
Тековен

63 4-жица 4-pin 70x70x15mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Сите производи гаранција 2 месеци. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Ве молиме, напишете EORI број.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.

Детални карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
Emacro
Број На Модел На:
MGT7012ZR-W20
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
70x70x15mm

Слични производи

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

Нови оригинални 4650 N 12038 4 инчен AC220 V висока температура ладење вентилатор, вентилатор Модел : 4650 N456 Голем

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Враќање & Наплата1.Повратни информации1.

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за нај

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Бесплатен превозот услуга е врата до врата со ЕМС Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.com не прифаќајте PP плаќање Регулатива и сугес

Индустриска опрема FM27354 FK22409 ДЕОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалн

Please wait...