0
clear
  • EBM PAPST 8cm 8025 24V 2.4 W TYP8414NH 2Wire Вентилаторот за Ладење
  • -20%
  • -20%
EBM PAPST 8cm 8025 24V 2.4 W TYP8414NH 2Wire Вентилаторот за Ладење

EBM PAPST 8cm 8025 24V 2.4 W TYP8414NH 2Wire Вентилаторот за Ладење

DEN 1200.00
DEN 1020.00

Количината на стоката
Тековен


TYP8414 NH
Напон 24 V
Тековната 2.4 w
Големина : 80*80*25mm
Состојба : користено

Детални карактеристики

Бренд Име:
papst
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
TYP8414NH
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
26dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
2.4 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Објектот:
TYP8414NH
Heatsink Материјал:
Бакар

Слични производи

Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не Овие трошоци се на купувачот одгов

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

Ве молам контактирајте ме по пошта 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Н

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

Пред купување : Ако имате некои посебни барања Плоча тест функција : 1) По продажба на услуги : 1) Гаранција

кога сакате да се направи плаќање преку ПП Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Пра

Ако на матичната плоча беше оштетен .Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг мо

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за нај

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА ЛЕНОВО Vanch R520 LSI / R510 G6 RAID5 низа карти

Нови оригинални 4650 N 12038 4 инчен AC220 V висока температура ладење вентилатор, вентилатор Модел : 4650 N456 Голем

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,реф

1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање 2.Од безбедносн

Производ Големина : 112 * 110 * 57mmТежина : 223gВоздушниот волумен : 36.8 CFMЖивот : 30.000 часа

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Само неисправни производ

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

Плоча тест функција : 1) Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани б

Please wait...