0
clear
  • SZYTF Overclocking три bluebird 4 smart верзија на процесорот радијатор 4 pin тишина led светло десктоп компјутер cpu вентилатор
  • -20%
  • -20%
SZYTF Overclocking три bluebird 4 smart верзија на процесорот радијатор 4 pin тишина led светло десктоп компјутер cpu вентилатор

SZYTF Overclocking три bluebird 4 smart верзија на процесорот радијатор 4 pin тишина led светло десктоп компјутер

DEN 1200.00
DEN 1020.00

Количината на стоката
Тековен


Производ Големина : 112 * 110 * 57mm
Тежина : 223g
Воздушниот волумен : 36.8 CFM
Живот : 30.000 часа

Детални карактеристики

Сечилото Боја:
3P, 4P
Бренд Име:
SZYTF
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
4 Линии
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар

Слични производи

Плоча тест функција : 1) Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани б

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

Бренд : AVCМодел : DASA0832 B2 UГолемина : 80*80*32милиметриНапон : 12 VАктуелни : 1.0 AКонекција : три линии

Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не Овие трошоци се на купувачот одгов

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Н

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА ЛЕНОВО Vanch R520 LSI / R510 G6 RAID5 низа карти

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалн

Нормално, Ние ќе се спакуваат и да се избегне превозот оштетени.Дали предпродажба и предпотоа, ако имате

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.com не прифаќајте PP плаќање...

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

(2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни инф

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на

Ако на матичната плоча беше оштетен .Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг мо

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

Бесплатен превозот услуга е врата до врата со ЕМС Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

MLLSE е нашата компанија бренд Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вред

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

Please wait...