0
clear
  • Вода вода за ладење цевка 3 3603 цевка inradius 9.5 mm 12.7 мм транспарентен СТП материјал вода за ладење цевка 1M
  • -20%
  • -20%
Вода вода за ладење цевка 3 3603 цевка inradius 9.5 mm 12.7 мм транспарентен СТП материјал вода за ладење цевка 1M

Вода вода за ладење цевка 3 3603 цевка inradius 9.5 mm 12.7 мм транспарентен СТП материјал вода за ладење цевка

DEN 335.52
DEN 268.00

Количината на стоката
Тековен


оваа цевка е 3603 9.5x12.7mm цевка,1 M долго 9.5 X12.7mm Цевка цевка.може да се користи за 9.5x12.7mm (или 9.5x13mm)страна компресија фитинзи.
2013 нов процесор вода за ладење главата полна метал интензивна бакар основна плоча Поддржува сите Процесорот Платформа US$ 36.28 /парче
Нов целосен метал општи графика VGA картичка вода главата Поддршка на сите VGA Платформа US$ 29.89 /парче
Нов Дигитален Термометар Температура Метар -20~70 C за PC Компјутер Вода за Ладење US$ 18.88 /парче
DC 12 V 3 Pin MS-500 Тивка Вода, Пумпа За Вода за Ладење на Артиклите Пумпа За Течно Ладење Радијатор US$ 29.60 /парче
Процесорот heatsink процесорот waterblock вода за ладење Поставите вода кулер подобро од Пиратскиот Брод H50 и Хидра H70 US$ 75.89 /парче
Бакар Northbridge waterblock ендотермички кутија ПОМ покрие компјутер за ладење на течноста за ладење опрема US$ 22.89 /парче
Компјутер вода за ладење led осветлување цилиндрични резервоарот за вода пумпа за вода за полнење за исклучување на керамички имајќи мека врска шок апсорпција US$ 54.89 /парче
Црвено/Сина Боја LED 12 V 4 Pin &3 Pin 120mm x 25мм го исклучите Вентилатор За КОМПЈУТЕР Случај Систем за Ладење Вентилатор US$ 8.39 /парче

Детални карактеристики

Број На Модел На:
9.5x12.7mm
Линии:
Никој
Фан Големина:
120x120x25mm
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
STW
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
45CFM
Фан Живот:
50000 часа
Тип:
вода за ладење

Слични производи

63 4жица 4pin 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши н�

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Ако на матичната плоча беше оштетен .Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг мо�

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, к

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Поврат�

(2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни инф

Производ Големина : 112 * 110 * 57mmТежина : 223gВоздушниот волумен : 36.8 CFMЖивот : 30.000 часа

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање 2.Од безбедносн

MLLSE е нашата компанија бренд Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вред

Бесплатен Превозот ДЕЛТА дијаметар 65mm Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI

На нашите продажба expenriences до сега, 0.Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со к

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Само неисправни производ�

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Н�

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лапто

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат�

DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

Пред купување : Ако имате некои посебни барања Плоча тест функција : 1) По продажба на услуги : 1) Гаранција

Индустриска опрема FM27354 FK22409 ДЕОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Intel Core i5 3570 S i5 3570 S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz / 6 MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија : DDR31066, DDR31333 Општи информа

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

Please wait...