0
clear
  • М3*30 M3*40 М4*45 Компјутер вода за ладење на ПРОЦЕСОРОТ графичка картичка блок радијатор чипсет нерѓосувачки челик за прицврстување на инсталација завртка
  • -20%
  • -20%
М3*30 M3*40 М4*45 Компјутер вода за ладење на ПРОЦЕСОРОТ графичка картичка блок радијатор чипсет нерѓосувачки челик за прицврстување на инсталација завртка

М3*30 M3*40 М4*45 Компјутер вода за ладење на ПРОЦЕСОРОТ графичка картичка блок радијатор чипсет нерѓосувачки

DEN 422.40
DEN 422.00

Количината на стоката
Тековен

На нашите продажба expenriences до сега, 0.
Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред
и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало или за слични
идентични производи.0001% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !
Бидејќи на временската разлика, јас не може да брзо да одговори на вашата порака
или совет, но јас ќе бидам еден одговор во рок од 12 часа, ве молиме да се разбере !. Ние се врати нашиот ангажман со
врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Тоа ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.
трае околу 5-9 работни дена.
Понудата Со Доверба!
3.
Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, Кина пост EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и Сл.Превозот Термини :
Бесплатен Превозот Услуга Стандард е e Packet / Кина Пост Воздух Mail и Хонг Конг Пост Воздух Mail. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,пред да ја напушти негативни повратни информации.За Нас :
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
M3x40mm : Дијаметар 3мм,должина 40mm
M3x30mm : Дијаметар 3мм,должина 30мм
M4x45mm : Дијаметар од 4mm,должина 45mm
M4x50mm : Дијаметар од 4mm,должина 50mm
M2x25mm : Дијаметар 2mm,должина 25mm
1. Ние сме во моментов се специјализирани во
Супермаркет. Обично
Стандард на Услуги трае околу 15-60 работни дена(ве Молиме имајте во предвид дека оваа услуга е trackable).

Детални карактеристики

Сечилото Количина:
M3x40mm, M3x30mm, M4x45mm, M2x25mm
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Intel
Фан Живот:
100000 часа
Број На Модел На:
Завртка
Бренд Име:
KOOLASON
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Примена:
Процесор
Тип:
вода за ладење
Heatsink Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Враќање & Наплата1.Повратни информации1.

Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не Овие трошоци се на купувачот одгов

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Н

Пред купување : Ако имате некои посебни барања Плоча тест функција : 1) По продажба на услуги : 1) Гаранција

63 4жица 4pin 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши н

Intel Core i5 3570 S i5 3570 S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz / 6 MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија : DDR31066, DDR31333 Општи информа

Бренд : AVCМодел : DASA0832 B2 UГолемина : 80*80*32милиметриНапон : 12 VАктуелни : 1.0 AКонекција : три линии

MLLSE е нашата компанија бренд Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вред

Нормално, Ние ќе се спакуваат и да се избегне превозот оштетени.Дали предпродажба и предпотоа, ако имате

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Please wait...