0
clear
  • Intel Core i5 3570S i5 -3570S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz/ 6MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија: DDR3-1066, DDR3-1333
  • -20%
  • -20%
Intel Core i5 3570S i5 -3570S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz/ 6MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија: DDR3-1066, DDR3-1333

Intel Core i5 3570S i5 -3570S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz/ 6MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија:

DEN 9158.40

Количината на стоката
Тековен

Intel Core i5 3570 S i5 -3570 S ПРОЦЕСОРОТ 3.4 GHz/ 6 MB Штекер 1155 CPU Processor HD 2500 Поддржани меморија : DDR3-1066, DDR3-1333 Општи информации Тип на ПРОЦЕСОРОТ / Микропроцесори сегмент од Пазарот на Десктоп Семејство Intel Core i5 број на Модел i5-3570 S Фреквенција 3100 MHz бројот на ПРОЦЕСОР јадра 4 бројот на нишки 4 Ниво 2 големина на кешот 4 х 256 KB Ниво 3 големина на кешот 6 MB заедничка кеш графичкиот процесор Тип : HD 4000 Меморија канали : 2 Поддржани меморија : DDR3-1066, DDR3-1333 Термички Дизајн Моќ 65 Watt
Овој ПРОЦЕСОР е да се користи и е во добра работна состојба. Тоа беше отстранет од целосно workig систем. Сите предмети што се продаваат имаат сериски броеви снимени и невидливи безбедносни ознаки се додаде. Наплата само ќе биде предаден ако заштитниот знак и сериски броеви натпревар по враќањето. Ова е се користи објект и може да се козметички флеки. Ве молиме бидете сигурни дека овој објект е компатибилен со системот или единица сте план за користење со. Ако имате било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме да не се отвори случај пред да контактирате со нас. Остави aliexpress порака и ние ќе го реши проблемот внатрешно веднаш штом ќе може да.
1, Точка ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот, се чувствуваат слободни да контакт. 2, Гаранција за 1 година, 7 дена се врати за не-работа предмети, освен скршени, што се урна за товар. Купувачот се плати за враќање превозот 3, ве Молиме бидете сигурни дека објектот е компатибилен за вашиот модел пред да нарачате. Нема враќање за некомпатибилни прашања. 4,Ако е потпишано или стап да се отстранат, нема гаранција.

Детални карактеристики

Тип:
Quad-Core
64-Битна Поддршка:
Yes
Почетен Датум:
Мај-14
L3 Кеш Капацитет:
8 MB
фреквенција на процесорот:
3.1 GHz
Чип Процес:
22 нанометри
Тип На Процесор:
intel core
Објектот Состојба:
Користи
Intel Модел:
Core i5 3570s
Главната Фреквенција:
3.4
Бренд Име:
Intel
L2 Кеш Капацитет:
256 KB
Примена:
Десктоп
Пакет:
No
Тип Socket:
LGA 1155
Број На Модел На:
i5 3570S
Процесор Бренд:
Intel
Број на јадра:
Quad-Core
моќност:
65 W
L2 Кеш:
6mb

Слични производи

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Бренд : AVCМодел : DASA0832 B2 UГолемина : 80*80*32милиметриНапон : 12 VАктуелни : 1.0 AКонекција : три линии

TYP8414 NHНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

(2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни инф

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лапто

(3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се процену

Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не Овие трошоци се на купувачот одгов

63 4жица 4pin 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши н

4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, п

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .

Дали предпродажба и предпотоа, ако имате било какви прашања,можете да ги преку Email, MSN или да разговарате

Пред купување : Ако имате некои посебни барања Плоча тест функција : 1) По продажба на услуги : 1) Гаранција

Бренд : SUNONМодел : KDE1205 PHVXГолемината на 50 X50 X15mmИмајќи печат хидраулични имајќиНоминална напон : 12 VРаботни

8414 NHRНапон 24 VТековната 2.4 wГолемина : 80*80*25mmСостојба : користено

Индустриска опрема FK22405 FM27350 TFTCONV ОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање 2.Од безбедносн

Индустриска опрема FM27354 FK22409 ДЕОДБОР за canon медиумиКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, к

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид :

Бесплатен Превозот ДЕЛТА дијаметар 65mm Графичка картичка фан компресор графичкиот процесор ФАНОВИ За MSI

Плоча тест функција : 1) Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани б

Please wait...