0
clear
  • BinFul Џеб Фанови USB Gadget Преносни Лето Микро USB Вентилаторот за Ладење Мини фан на Универзал За Android OTG Телефони Моќ Банка Лаптоп
  • -20%
  • -20%
BinFul Џеб Фанови USB Gadget Преносни Лето Микро USB Вентилаторот за Ладење Мини фан на Универзал За Android OTG Телефони Моќ Банка Лаптоп

BinFul Џеб Фанови USB Gadget Преносни Лето Микро USB Вентилаторот за Ладење Мини фан на Универзал За Android

DEN 497.76

Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот :
За поголеми количини,ние може да ви даде големо поевтина цена,и ако ви треба OEM/Кориснички услуги(што приватно логото или пакет), можете да контактирате со нас преку е-маил или преку Trademanager
Нарачки над ќе се добие целосен следење на број,тоа значи дека можете да ги пратите вашите pacakge целиот пат
Опис На Производот :
За Мобилни Телефони
Бела Боја/Вар
100% сосема нов и висок квалитет
Мулти бои може да се choosed
Моторни револуции 16000 пак
Моторот може да работи continuously100+ часа
TPE заштита на животната средина материјал
Без батерија, Само USB Напојување
Уникатен bendable дизајн, исто Така, има мала тежина
Силен Ветар, Ниско ниво на Бучава и Заштеда на Енергија
Долго работно време со ниска потрошувачка на енергија
2 во 1, USB ПОРТА и Micro USB приклучок ,како и за Микро USB порта телефони потребна поддршка OTG функција,ве молиме проверете
дали вашиот телефон поддржува или не,можете да проверите на google онлајн за ова или за да ги проверите вашите телефонски настава)
Материјал : Пластика/Силикон
Големина : Прибл 9.1*3.8 cm/3.58*1.50 инчен
Нето Тежина : околу 20g
Напон : 5 V
Пакет Се Вклучени :
10 x USB OTG Фан
Ве молиме испратете боја е потребно, инаку ние ќе испрати Произволна Боја за вас.(ние maily имаат црна, бела, портокалова,зелена ,сина и розева бои во акции)

Детални карактеристики

боја:
Црна, Бела, Сина, Зелена, Портокалова, Розова, се меша бои
Бренд Име:
BINFUL
Тип:
USB Вентилатор
Број На Модел На:
USB Вентилатор
Пакет:
Yes

Слични производи

Тоа ги поддржува повеќето на LCD панелот од 12.* Ве молиме да се подготви VGA кабел / DVI кабел / HDMI кабел и адапт

1" 55" со LVDSинтерфејс и резолуција од 2048x1152, plug & play комплет, треба лемење не е ne eded .Тука е насобраните LCD сет

20 МетарДимензии (L ×W×H)105 *65*26mmЕдиница Тежина750 gДомување материјалПластични случајТемпературата На Рабо

Опис : Боја : Бела За на КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook Поддршка на Windows 8 Mac OS LED индикатор за напојување ста

Опис : Материјал : Пластични Боја : Црна / Троа USB Кабел Должина : околу 45см 4 port high speed USB 2.0 ХАБ Поддржува пр

Моќ надвор / неуспех аларм со led индикатор сирената аларми кога снабдувањето со електрична енергија е о

2cm(приближно) USB Кабел Должина : Околу.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет со Голема брзина 4 порти USB 2.Ако

Answer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете порака на вашиот LCD модел и верзија кога ќе се направи исплат

2 A е следи одбор за контрола, која ги поддржува LED / LCD панели со резолуција до 2048 X1152.Ве молиме да обрнете at

* Овој одбор бара DC 12 V 3.* Ве молиме да се подготви VGA кабел и DVI кабел и адаптер за контролорот одбор сте го

20 W 6 USB МултиПортен USB Полначот во USB паметен Телефон, Таблета Универзална Патување ПолначКарактеристики

Превозот цена е врз основа на сегашните стапки, и е на купувачот одговорност; 4 Дизајн кој се одвојува chuck

Детали за производот : Име на производ : веб КамераДел број # : 00 HN364 00 HN365Состојба : НоваГаранција : 60денови

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Транзит пати може да се

тој првиот USB 3.0 со линија ЦЕНТАР, нема потреба да се грижите за повтори конекција USB интерфејс за ослобод

12 Порти USB Hub 2.0 Висок Квалитет USB 2.0 Хаб Мулти Usb Splitter Прекинувач со ЕУ / САД Адаптер за Macbook Air Лаптоп КОМПЈ

П : Како да го најдам мојот LCD број на модел и број на верзија ?A : Нормално етикетата на LCD грб вклучува инф

Карактеристики : 1 Материјал : индустриска пластика антивисока температура и железо школка 2 Трансфер на

EASYA трговија на Големо Thunderbolt USB C Центар Супер Брзина USB 3.0 Центар Адаптер 5 Gbps со 3 USB Порти ТипC за Macbook Pro 20pi

Детали за производот : Име на производ : веб Камера Дел број # : 90004976 PK40000 LZ00 PK40000 LF00 PK40000 LE00Состојба : АкцииГ

Префрлете го Режимот : Кратенка на тастатурата прекинувач ; притисни копче за префрлање ; Глувчето swich;6...

Ние само брод да се потврди цел адреси.За ГаранцијаНеисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вра

Боја : ЦрнаПогоден за : Star Серија, на пример Ѕвезда 01 & 02 & 03, итн Без батерија, перо е полесен во тежина и да

HUION Оригинални H420 420 Графички Цртање Дигитални Таблета 4 x 2.23" со Пенкало за Компјутер + Antifouling Golve како Под

МТViki KVM Switch 8 Порта VGA USB Auto Scan Кратенка на тастатурата Поддржани 1 U Rackmount со Оригинални Кабел за 8 КОМПЈУТЕ

dianxiaobao_1dianxiaobao_2USB 2.0 Хаб додава четири дополнителни USB порти на вашиот Mac или PC), што ќе ви овозможи да го по

Тоа може да го поддржи помалку од22 инчен LCD панели wiich резолуција е до 2048 X1152.П : Како да го најдам мојот LCD

Големина : 31.5 cm x 10.5 см фан ножеви е мека ЕВА материјал,ќе не боли ништо

БЕЛЕШКИ : 1 На VGA splitter САМО дупликати лаптоп / компјутер на екранот за да се прикажува / монитори / HDTVs...

Please wait...