0
clear
  • Хибриден систем CP832 со 4 PSTN 16 extenisons за Хотел PBX
  • -20%
  • -20%
Хибриден систем CP832 со 4 PSTN 16 extenisons за Хотел PBX

Хибриден систем CP832 со 4 PSTN 16 extenisons за Хотел PBX

DEN 5520.00

Количината на стоката
Тековен

К Линија
Превземање на повик
Јавете се на товар
Повик за сите екстензии
Три начин конференција
Авто IP Бирање (изборен)
Повик Прекинувач (повик изберете за време на разговор)
Специфични КО линија бирање
КО линија резервација
КО линија резервација
Тонови на задача
Не вознемирувај
Приватна Лозинка
Внатрешни Жешка Линија
Скратен Бирање
Повеќе избирање режими
Пакување Детали :
Тежина : 2. Имаме одличен R&D тим, повеќето од нив работат во телекомуникациски областа над 15 години. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас .

Детални карактеристики

Бренд Име:
Excelltel
Број На Модел На:
CP832-416
боја:
Бела
Материјал:
plastice случај
багажникот линија :
4
продолжување:
16
Јавете се на товар:
Yes
КО линија резервација:
Yes
КО линија resevation:
Yes
Платежна софтвер за управување со :
Yes
Пренос на Caller ID:
Yes
keyphone интерфејс:
Yes

Слични производи

Добредојдовте на нашата продавница! Среќен шопинг онлајн!Новата Црна Батеријата Случај со Клип има 6x AA

01 d Bm Оптички Конектор ВО странска валута / Универзална 2,5 mm адаптер за Напојување Алкална Батерија(3 АА О

Сите нарачки ќе бидат веднаш обработени и ќе биде предаден во 23 дена по уплатата е потврдено Празник вре

Коаксијален АНТЕНСКИ mmcx sma кабел собранието MMCX Plug РА да SMA Plug RG316Модел : ACM01 RAS01 SP31615 конекториSMA машки прав

Имајте на ум : Нема Батеријата Пакет вклучуваат 1 x Сите во Еден Optical Power Meter Визуелна Грешка Локатор 1mw 1 x В

Коаксијален АНТЕНСКИ Конектори SMA преку дупка Plug вертикална PCB МонтажаПроизвод Серија : SMA Тип на Произв

ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во ро

Pocsag paging (пејџер) систем repeater / предавателот, безжични нарачување / queuing (ред) систем сигнал бустер, RS232 прот

SMA 2 дупка панел планината џек со лемење Пост терминалПроизвод Серија : SMA Тип на Производ : 2 Дупка Панел П

К plug достапни за KENWOOD KPG27 D, KPG29 D, KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D, KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 D ТИD7, ТИD7 A, Т

SMA 2 дупка панел планината џек со лемење Пост терминал Медиум верзијаПроизвод Серија : SMA Тип на Производ

RF Coax Конектор RPSMA Џек(машки pin) и центарот орев bulkhead crimp за RG58 RG142 LMR195 КонекторСерија SMA се многу популарна

433 Mhz 8dbi морон антена 17cm високо со 3meters продолжување кабел SMA машки конекторТип : 433 Mhz антена Стекнат : 8dbi в

Ние ќе им даде целосна наплата ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.25 Gb / s 1310nm сса 10 ки

На добивка и кота на антената може да го направи сите разликата.

Транзит време може да се разликува, особено за време на празникотсезона.1 Година Производителот.Се наде

Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички трансиверите од датумот на испорака.ако вредноста на паке

2 dbi 824960 Mhz 17101990 Mhz GSM SMA Антенски приклучок +SMA Машки Plug да SMA Женски 15cm RG316 Pigtail КабелОпис На ПроизводотФрекв

Ние сме професионални фабрика за безжични дигитален пренос производи, така што цената е најконкурентна

Превозот1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактира

Карактеристики : Корисник автокалибрација Линеарна функција (m W) и нелинеарни индекс (d Bm) на екранот ист

Клиентите можат да купат овие attenuators директно во оваа категорија, или да се Направи Кориснички НалозиВо

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин

Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за SMA преку дупка Џек десен агол PCB Монтажа кратка верзијаПроизвод Сериј

SMA Crimp Приклучок Конектор за LMR400Производ Серија : SMA Тип на Производ : Кабел планината Тело Позлата : Goldplated

3 to180 капацитетот на Меморијата на трага SD Картичка (4 G), > 10000 парчиња Траење на мерење Дефинирани од стран

Please wait...