0
clear
  • honghuisamrt Црна Долго голема јака PTT воздух цевка слушалки К приклучок за Kenwood Baofeng UV5R 888S,Puxing,TYT,Wouxun воки токи
  • -20%
  • -20%
honghuisamrt Црна Долго голема јака PTT воздух цевка слушалки К приклучок за Kenwood Baofeng UV5R 888S,Puxing,TYT,Wouxun воки токи

honghuisamrt Црна Долго голема јака PTT воздух цевка слушалки К приклучок за Kenwood Baofeng UV5R 888S,Puxing,TYT,Wouxun

DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен

К plug достапни за KENWOOD KPG27 D, KPG29 D, KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D, KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 D ТИ-D7, ТИ-D7 A, ТИ-D7 AG, ТИ-D7 E, ТИ-F6, ТИ-F6 A, ТИ-F7, ТИ-F7 E, ТИ-G71, ТИ-G71 A, ТИ-G71 E, ТИ-К2, ТИ-K2 A, ТИ-K2 E, ТИ-K2 ET, ТИ-21, TH-21 AT, ТИ-21 BT, ТИ-22, ТИ-22 A, ТИ-22 AT, ТИ-22 E, П-25, ТИ-26, ТИ-27, ТИ-28, TH31 AT, TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT, ТИ-42, ТИ-42 A, ТИ-42 AT, ТИ-42 E, ТИ-45, ТИ-46, ТИ-47, ТИ-48, ТИ-55, ТИ-75, ТИ-77, ТИ-G71, ТИ-205, TH-215, ТИ-225, ТИ-235, ТИ-235 A, ТИ-235 E, ТИ-315, ТИ-415-апарат TK-208/308, TK-220/320 TK-240/340, TK-240 D/340 D, TK-248/348, TK-250/350/353, TK-260/360, TK-260 G/360 G, TK-270/370, TK-270 G/370 G, TK-272 G/372 G/373 G, TK-278 G/378 G/388 G Про-Зборување, TK-430/431, TK-2100/3100 Про-Зборување, TK-2102/3102 Про-Моќ, TK-2107/3107 Про-Зборување, TK-2160/3160, TK-2170/3170/3173, TK-2200/3200, TK-3101/3131 Слободен Разговор, TK-3130.TK-2207/3207 BAOFENG UV5 R BF-480/490/320/V6/V7/V8/658/520/530/999/888/ 777/777 S/888 S/999 С. WOUXUN quase Todos com um plugue де dois pinos, antigo пино де diâmetro де 3,5 мм е 2.5 mm де diâmetro depois де pin, пино duplo де 8мм dentro, 11mm де distância не centro de 2 pinos. QUANSHENG quase Todos com um plugue де dois pinos, antigo пино де diâmetro де 3,5 мм е 2.5 mm де diâmetro depois де pin, пино duplo де 8мм dentro, 11mm де distância не centro de 2 pinos. LINTON quase Todos com um plugue де dois pinos, antigo пино де diâmetro де 3,5 мм е 2.5 mm де diâmetro depois де pin, пино duplo де 8мм dentro, 11mm де distância не centro de 2 pinos. TYT quase Todos com um plugue де dois pinos, antigo пино де diâmetro де 3,5 мм е 2.5 mm де diâmetro depois де pin, пино duplo де 8мм dentro, 11mm де distância не centro de 2 pinos.

Детални карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
LBP-B-K
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
honghuismart
Воки Токи Тип:
Преносни

Слични производи

433 Mhz 8dbi морон антена 17cm високо со 3meters продолжување кабел SMA машки конекторТип : 433 Mhz антена Стекнат : 8dbi в

ИСПОРАКА1 Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост ко

Превозот1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактира

ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во ро

Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.ИСПОРАКА1 Бидејќи ва

3 to180 капацитетот на Меморијата на трага SD Картичка (4 G), > 10000 парчиња Траење на мерење Дефинирани од стран

5 X SMA Машки Plug Лемење Конектор за .141" КабелПроизвод Серија : SMA Тип на Производ : Кабел планината Тело Позл

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр

Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички трансиверите од датумот на испорака.ако вредноста на паке

RF Coax Конектор RPSMA Џек(машки pin) и центарот орев bulkhead crimp за RG58 RG142 LMR195 КонекторСерија SMA се многу популарна

Имајте на ум : Нема Батеријата Пакет вклучуваат 1 x Сите во Еден Optical Power Meter Визуелна Грешка Локатор 1mw 1 x В

Ние ќе им даде целосна наплата ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.25 Gb / s 1310nm сса 10 ки

SMA 2 дупка панел планината џек со лемење Пост терминалПроизвод Серија : SMA Тип на Производ : 2 Дупка Панел П

Клиентите можат да купат овие attenuators директно во оваа категорија, или да се Направи Кориснички НалозиВо

Ве молиме да ја откажете вашата претходна цел, и повторно да се постави нова цел со нови превозот адреса

Производ сликаСите во еден Optical Power Meter Визуелна грешка локатор 1mw x1Оптички влакна Секира x1CFS2 Оптички Вла

Pocsag paging (пејџер) систем repeater / предавателот, безжични нарачување / queuing (ред) систем сигнал бустер, RS232 прот

2.4 GHz 5d Bi 802.11 b / g Wi Fi Антена Антенски RPSMA Машки Безжичен Рутер Рутер+21cm PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail КабелСпеци

ако вредноста на пакетот е повеќе од Ќе се наплаќа даноци Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички т

Сите нарачки ќе бидат веднаш обработени и ќе биде предаден во 23 дена по уплатата е потврдено Празник вре

На добивка и кота на антената може да го направи сите разликата.

01 d Bm Оптички Конектор ВО странска валута / Универзална 2,5 mm адаптер за Напојување Алкална Батерија(3 АА О

RPSMA Crimp Женски Џек (машки pin) bulkhead конектор за LMR100Производ Серија : SMA Тип на Производ : Кабел планината Апл

5(mm)Тежина228gAnswer : ___________________________ NOTE : Спецификациите се предмет на промена без претходна најава.Низок Нап

Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е м

Please wait...