0
clear
  • Бесплатен превозот црна боја rainproof 125khz id card reader wiegand 26 wiegand 34 интерфејс за врата контрола на пристап систем
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот црна боја rainproof 125khz id card reader wiegand 26 wiegand 34 интерфејс за врата контрола на пристап систем

Бесплатен превозот црна боја rainproof 125khz id card reader wiegand 26 wiegand 34 интерфејс за врата контрола

DEN 441.60

Количината на стоката
Тековен


За превозот :
1.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 5 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).80 /парче
125khz wiegand26 ментална и blacklight smart тастатурата читателот US$ 43.00 /парче
водоотпорен wiegand 26 излезен формат rfid видео врата телефон US$ 148.00 /парче
wiegand 26 125khz ABS Смола вратата контрола на пристап на читателот US$ 29.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Повратни информации :
1. друга земја 15-35 работни денови.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
Политика на враќање :
1. Производ Фотографии
Плаќање политика :
1.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.00 /парче
.5 мм*55мм*22.5 mm
Користејќи + тип завртка возачот да се олабави завртка меѓу панел и матичната плоча.Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.80 /парче
125khz EM-ID 1600users светлото rfid самостоен на тастатурата за контрола на пристап со надворешни функција US$ 30.За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.50 /парче
125khz поддршка 1600 корисници тастатурата вратата контрола на пристап на читателот US$ 34.80 /парче
биометрика скенер за отпечатоци метал водоотпорен IP65 RS485 контрола на пристап систем US$ 154. И тогаш вградување на матичната плоча на страна ѕид со пластични приклучок и завртки.Плаќање начин : Зачувам.
Жица дијаграм
Забелешки :
Линкот за читателот само , не вклучувајќи и други reader, контролер, да ги заклучуваат , притисни копче и напојување , ако треба оваа точка , ве молиме да бидат слободни да контакт Живеат продажен тим , ви благодариме .

Детални карактеристики

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
001A-26
боја:
Црна
Излезен формат :
Wiegand 26 битови
Waterprof го оценувате:
IP65
Близината Опсег:
2 to10cm
Големина:
115*76mm*18mm
Гаранција:
една година
Фреквенција:
125KHz
Комуникацијата на далечина:
100 метри
Работен напон:
12v
is_customized:
Yes

Слични производи

2, JT6212 пишување на оперативниJT6212 пишување на далечина : 10~15 CM, како подолу на сликата : Белешки : 1, ве Молим

автоматско RFID замав портата за влез и излез контролаИмаме othe модели за контрола на влезот портата и ве м

Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред Животниот век на батеријата : 2

Pls контакт со нас за дополнителни трошоци Општ Опис : Ultralight чип картички цел да се насочат на барање на вл

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и ку

Туѓо authoried 100pcs се тркалаат по 9654 UHF RFID влажни пломба со лепак 860960 MHZ Higgs3 ЕПС C1 G2 ISO180006 CАнтена големина : 19*93mm

Безбедност Зрак за лизгачки стаклена врата : 1 напојување : 12 V~36 V DC;2 контролор димензија : 1235032милиметри;3

Најлон песни за полнење : Челик песни за полнење : моторот' спецификација : Capacitor : (220 V) 20µF, 60µF+14µFМоќност :

Секогаш сте добредојдени да ни пратите порака на интернет или преку емаил ако имате било какви прашања.

000 ЛУКС); Добри перформанси против директна сончева светлина, целосно против флуоресцентни и автомобил

Оваа цел : 1 X кодот1 X Заклучување кука2 X TM keyfobsНе вклучуваат батеријата.Модел : 911Материјал : цинк легураБо

433 MHZ Далечински Управувач Соларна Енергија Паркинг заклучување / соларна енергија паркинг бариерапарк

UHF RFID метална ознака 915m 868m 110*25*12.85 мм 100pcs бесплатен превозот трајни ABS челик buttress натрупување smart картичка

50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап системМатеријал : ABSФреквенција : 125k

Контактирајте со нас>>Ние искрено се надеваме дека може да има среќен трансакција, Ако постои некој проб

Рачни 4 Фреквенција 125khz 250k 375k 500k RFID Копир / Duplicator / Cloner ID EM Читателот & Писател &5pcs EM4305 T5577 Преработи Ознака

Најлон песни за полнење : Челик песни за полнење : моторот' спецификација : Capacitor : (220 V) 20µF, 60µF+14µFМоќност :

GPS GPRS, 3 G Guard Турнеја СистемGPRS Guard Турнеја Систем , работа со видиме картичка за пренос на патрола на подат

>>Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации ако не било комуникација.5 mmПа

Тоа може да се справи со ознаки во движење, во меѓувреме успешно да се постигне масовен тагови и интензи

Инкџет печатење некој диск, лента за epson R330 R260 R265 RX590 RX680 R270 R280 R285 R290 R380 R390 T50 T60 А50 P50 L800 L801За epson : R330 R260 R265 R270 R

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки stll / алуминиум, безбедно и издржлив3 Пријатни на допир, ле

Топла Продажба им Помогнам на Вратата Ослободување Излез Копчето Switch за Електрична Контрола на Пристап

десктоп uhf rfid епс генералот 2 ознака читателот писател со usb интерфејс обезбедува бесплатни пакети демо

ова е линкhttps : / / de.com / store / product / FreeshippingEnhancedAlarmOutputandIntegratedFireControlExpansionPanelcompatwithL01L02L04 / 612513_586727956.i4gn5 IFingerpint : sup

Спецификации : Реалновреме и интерактивна контрола на 7 канали 250 V 10 A 50 Hz реле контакти Работи со GSM мобил

Please wait...