0
clear
  • DWE CC RF Бесплатен превозот rainproof 12V пасивни id rfid читач wiegand 26 вратата за контрола на пристап на системот
  • -20%
  • -20%
DWE CC RF Бесплатен превозот rainproof 12V пасивни id rfid читач wiegand 26 вратата за контрола на пристап на системот

DWE CC RF Бесплатен превозот rainproof 12V пасивни id rfid читач wiegand 26 вратата за контрола на пристап

DEN 813.60
DEN 773.00

Количината на стоката
Тековен


1
Читање опсег
3cm-6cm
2
Работен напон
DC 9 V-16 V
3
Работат на струјата
50m A
4
Производ големина
86*86*21mm
5
Производ тежина
150g
6
Материјал
Пластични
7
Температурата на работа
-10°C~70°C
8
Температура на чување
-20°C~80°C
9
Пакет се вклучени
Читателот*1
10
Гаранција
12 месеци
Rfid читач фото
Бесплатен превозот од : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време трае 15-37 дена да се испрати до вашиот дом.
Брзо се изразуваат преку : DHL / UPS / EMS / ТНТ / Федекс.Превозот време трае 3-7 дена да се испрати до вашиот дом.
Воздушен превоз : минимална тежина е 45kg.И што треба да се преземе товар на аеродромот со себе.Превозот време трае 7-10 дена.
Морето превоз : минимум димензија е 1 кубен метар.И што треба да се преземе товар на морско пристаниште со себе.Превозот време трае 25-40 дена.
1.Ако производот бил скршен кога ќе се примени,ќе биде одговорен за тоа.
2.Гарантниот рок е 12 месеци.
3.Ние се обезбеди техничка помош за долго време,преку е-маил / telephone / видео / фото.
1.Ние се согласуваме се вратат и да се вратат ако производот не работат.
2.И превозот на трошоците може да се преговара.
3.Откако ќе го примите пакетот,наплата ќе се заврши во рок од 5 дена.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
D301-26
читателот тип:
smart card reader
Картичка чип:
TK4100,em4100
ОЕМ:
Yes
Опсег:
близината читање опсег
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Фреквенција:
125KHz
Интерфејс:
wiegand 26
Гаранција:
12 месеци

Слични производи

ова е линкhttps : / / de.com / store / product / FreeshippingEnhancedAlarmOutputandIntegratedFireControlExpansionPanelcompatwithL01L02L04 / 612513_586727956.i4gn5 IFingerpint : sup

Во случај тоа време застаруваат контроли коло , unblanking време може во 015, втората е произволно прилагодлив

10pcs / Многу СМАРТ Картичка 13.56 Mhz MFS50 Повторно запишување Близина Smart КартичкаЧип : FUDAN целосно компатибилн

000 ЛУКС); Добри перформанси против директна сончева светлина, целосно против флуоресцентни и автомобил

2, JT6212 пишување на оперативниJT6212 пишување на далечина : 10~15 CM, како подолу на сликата : Белешки : 1, ве Молим

Инкџет печатење некој диск, лента за epson R330 R260 R265 RX590 RX680 R270 R280 R285 R290 R380 R390 T50 T60 А50 P50 L800 L801За epson : R330 R260 R265 R270 R

50pcs по многу 125khz TK4100 em id копче фоб rfid таг за врата контрола на пристап системМатеријал : ABSФреквенција : 125k

com / store / group / fingeraccesscontrolkit / 322193_254738168.l Ia Ag3веб функција : suport КОМПЈУТЕР,таблет ,мобилен телефон користите IE

Најлон песни за полнење : Челик песни за полнење : моторот' спецификација : Capacitor : (220 V) 20µF, 60µF+14µFМоќност :

>>Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации ако не било комуникација.5 mmПа

Контактирајте со нас>>Ние искрено се надеваме дека може да има среќен трансакција, Ако постои некој проб

Тоа може да се справи со ознаки во движење, во меѓувреме успешно да се постигне масовен тагови и интензи

За превозот : 1.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 5 работни дена, Тоа тра

За јамка детектор, Dual 12 V / 24 V достапните Спецификации 1 Автоcalibrating : 1s да 2s2.Димензија : 7922.590mm ( LWH )3...

Опис На ПроизводотПреглед* Работи како редовен 125 KHz СМАРТ картичка* Дизајниран да биде програмиран од с

Спецификации : Реалновреме и интерактивна контрола на 7 канали 250 V 10 A 50 Hz реле контакти Работи со GSM мобил

десктоп uhf rfid епс генералот 2 ознака читателот писател со usb интерфејс обезбедува бесплатни пакети демо

10pcs / Многу EM4100 125 Khz RFID Монета ознакаНие и ветуваме на секое парче на картички испратени од сад ќе работат

Автомобил паркинг паркинг заклучување апликација : бидејќи на превозот безбедност не вклучува батериј

автоматско RFID замав портата за влез и излез контролаИмаме othe модели за контрола на влезот портата и ве м

Топла Продажба им Помогнам на Вратата Ослободување Излез Копчето Switch за Електрична Контрола на Пристап

неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект...

Please wait...