0
clear
  • Aosion Затворен ГШ Plug-in Ултразвучно Електромагнетни Штетници Repeller Spider Отвратителен со Ноќ Светлина
  • -20%
  • -20%
Aosion Затворен ГШ Plug-in Ултразвучно Електромагнетни Штетници Repeller Spider Отвратителен со Ноќ Светлина

Aosion Затворен ГШ Plug-in Ултразвучно Електромагнетни Штетници Repeller Spider Отвратителен со Ноќ Светлина

DEN 719.52
DEN 684.00

Количината на стоката
Тековен

Напојување : 220 V
2. Нашата компанија има многу професионални таленти. Отворено производи ги покрие од Градината Соларни Крт Repeller, Змија Repeller, Птица Repeller, Мачка Repeller и Куче Repeller да Пасивни Инфраред Животинско Repeller. Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса на УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Откако го доби пакет, ние ќе ви вратат парите.
Имаме многу видови на контрола на штетници производи.
-Сите врати ставки треба да бидат во оригинално пакување и ве молиме да ни обезбеди превозот следење на број. - Вашето задоволство е наша цел.
Продавница :
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Приклучокот единица во вдлабнатиот дел од 220 v/AC 110 V ѕиден штекер. Не ставајте уредот зад завесите, мебел или мебел што оваа би ја намалуваат нејзината ефективност. индикатор ДИОДА ќе светне дека уредот е работен
3. - Ве молам не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, Ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас. Сега ние веќе доби само-управување со увоз и извоз и нашата сопствена марка-Aosion. На средина имаат долго време никој не остане,ве молиме да извлечете го приклучокот.
- Ние сме вид и искрен продавачот. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Specifictions :
1. - Ако имате било какви прашања или ги исполнуваат никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. - Ако ви се допаѓа нашите услуги и производи, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
е посветен на истражување и маркетинг на различни видови на Еко-пријателски производи за контрола на штетници многу години. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детални карактеристики

Номинална Напон:
220-240V
Штетници Тип:
Кревет Грешки,Пајаци,Комарци
Отвратителен Тип:
Ултразвучно Штетници Repellers
Бренд Име:
AOSION
Контрола На Штетници Тип:
repeller
Функција:
Еко-Пријателски
Штетници Тип:
Пајаци
сертификација:
CE&ROHS

Слични производи

5 CMН W(килограми)8 Транзит пати може да hacve малку доцнење во текот на сезона Внатрешна производи вклучуваа

Отворено производи ги покрие од Градината Соларни Крт Repeller, Змија Repeller, Птица Repeller, Мачка Repeller и Куче Repell

Име : Комарец Инсекти Отвратителен Нараквици Боја : Избрани Пакет : со opp вреќа Карактеристики : Изработе

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неваже

Оваа Пребивање е широко се користат во земјоделството садење, како да се заштити овоштарници, лозја и зе

Нашата компанија има многу професионални таленти Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задов

10 Packs Контрола на Штетници во Прав Мравка Убиството Мамка Медицина Insecticide Мравките Отвратителен Repeller Ст

Инструкции1.Медицина кутија која е поврзан заедно е раскинат по tangent линија и се става во место каде тавт

Оваа Пребивање е широко се користат во земјоделството садење, како да се заштити овоштарници, лозја и зе

Направен од висок квалитет на фината мрежа и кој класичен ненаметлива бел дизајн, тоа ќе ве направи голе

е посветен на истражување и маркетинг на различни видови на Екопријателски производи за контрола на шт

Високо Ефикасни Најновите 10 X нетоксични Стапици за Глувци Одбор Trapper Max Леплива Лепак Глодар Глувчето С

Ние сме вид и искрен продавачот Вашето задоволство е наша цел Отворено производи ги покрие од Градинат

Транзит пати може да hacve малку доцнење во текот на сезона.За да го исклучите светилката, ослободување на

Енергија LED индикација и сина светлина, за да ги примамат од нив глувчето Со светлина во текот на ноќта,ш

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Материјал : Мирисна ДрвоПакетот Вклучув

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите Ви благодариме за вашиот вид

Please wait...