0
clear
  • Зелена Црвена 50mm*9mm*3660mm!!! Печатење на екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A 7А Durometer
  • -20%
  • -20%
Зелена Црвена 50mm*9mm*3660mm!!! Печатење на екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A 7А Durometer

Зелена Црвена 50mm*9mm*3660mm!!! Печатење на екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A 7А Durometer

DEN 2162.40
DEN 1146.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Број на Компјутери:
Број На Модел На:
50*9*3660mm

Слични производи

За Повратни ИнформацииНие одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задово

ULTRALIGHT КАРБОНСКИ ВЛАКНА ШАТОР СТОЛБОВИПроизводство воведбоја : црна материјал : јаглерод влакна Должина

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Методи за плаќањеСамо се чувству

Ткаенина Покриена Копчето Притиснете Машина Рачно Изработени Ткаенина Само Маска Копчето Производите

4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.0 cm копчиња ( Таму мож

Please wait...