0
clear
  • Симпатична Novetly TRP Lollipop Форма Гумичка Креативен Подарок За Студентски Деца Корекција Резерви 4 Парчиња
  • -20%
  • -20%
Симпатична Novetly TRP Lollipop Форма Гумичка Креативен Подарок За Студентски Деца Корекција Резерви 4 Парчиња

Симпатична Novetly TRP Lollipop Форма Гумичка Креативен Подарок За Студентски Деца Корекција Резерви 4 Парчиња

DEN 219.36
DEN 186.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Гумичка
Возраст:
>6 години
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
Број На Модел На:
WS124161
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Бренд Име:
Coloffice
дизајн:
Lollipop
Гумичка Материјал:
TRP
Тежина:
76g
боја:
по случаен избор

Слични производи

Карактеристики : S oft 4 B гумичка.Ги чисти и не треба да се вложи за да го отстраните.Отстрани интензитет 4 B

792747883851147 Жешка Точка парче парче парче пакет парчеОпис на производот Големина : 9cm Материјал : Гума пакув

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Прво ги видам, тоа беше длабоко привлече Толку прекрасна lifelike ма

Вие исто така може да email вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесување по добив

1 кутија (15pcs мали гуми) по цел Димензии : 8cm X 5cm X 1.1 cm / кутија За Испорака : Нарачка над НАС$5.00 , ние ќе брод

Answer : ___________________________ NOTE : Мали наредби само во Кина следење на број, Можност за следење на број по напушта

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на т

4pcs по ред Големина : 5cm X 2.8 cm X 2cm / еез ќе испрати избрани боја за секоја цел За Испорака : Нарачка над НАС$5.

ПРОИЗВОД : гумичкаМесто на Потекло : Кина (Копно)Гумичка тип : молив гумичкаГумичка стил : промотивниБрој

Политика На ВраќањеСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата Ако поради погрешн

Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.), А

Бесплатен Превозот : Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на т

Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адрес

1pcs / многу Големина : 15.7 cm X 6.3 cm / еез Лента Големина : 5mm во ширина , 30 метри во должина од 3 различни бои се

Please wait...