0
clear
  • Yu-Gi-Oh! Seto Kaiba Црна Долго Cosplay Чевли Чизми X002
  • -20%
  • -20%
Yu-Gi-Oh! Seto Kaiba Црна Долго Cosplay Чевли Чизми X002

Yu-Gi-Oh! Seto Kaiba Црна Долго Cosplay Чевли Чизми X002

DEN 2478.24

Количината на стоката
Тековен


Prodcut име : Yu-Gi-Oh! Seto Kaiba Црна Долго Cosplay Чевли Чизми X002
пакет се вклучени :
чевли/чизми
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Ако треба да нарачана ова чевли, ве молиме да дадете
1 : вашиот род
2 : Чевли Големина
3 : нога должина
4 : нога околу
5 : теле околу
6 : цевка висина
7 : пета висина
Превозот и Враќање :
На чевли/чизми одлуки време е за 5-7days.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рок од 3 дена по добивање на објектот.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние ќе им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека чевли/чизми е како нивната оригинална состојба. Ве молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување

Детални карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Seto Kaiba
Извор:
Yu-Gi-Oh
SKU#:
170407053
Снабдувач Тип:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Чевли/Чизми
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
PU
боја:
како Слика

Слични производи

Ние, исто така, може да се направи дете големина и 4548 големина Име Кара не Kyoukai Cosplay Shiki Ryougi Cosplay Чевли Чизм

Употреба на маскота костимРеклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложбаЗабава & Забавен, заб

Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.Гаранција & Осигурување

Ние, исто така, може да се направи дете големина и 4548 големина Име Ниедна Игра Не е Живот Тет Cosplay Чевли Ч

Ансамбл Ѕвезди Cosplay Чевли Чизми Сопствени НаправениТкаенини : СТП КожаВе молиме да Напомена : Чевли Голе

Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високотехнологија машина наместо з

Ова е еден пар на високо квалитетни Јапонија Униформа Чевли На дното е мек и удобен за носење Унисекс Ја

внатрешната страна должина на арм : (Одржување на арм странични воскресна, мерење на должина од пазувите

Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.

DC COMICS ARKHAM ПОТЕКЛО БЕТМЕН АКЦИЈА ФИГУРА DARK KNIGHT СЕРИЈА СИВА 35799 DC Comics arkham потекло бетмен акција фигура dark kni

ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА 31037ВОЕНА ОПРЕМА DUFFEL КАМП МОРЕ ПАКЕТ ТОРБА, направени од најлон.Ди

Глава материјал : Ние употреба на напредни машина за производство на EPE глава, тоа е посилен и доволно те

Судбината Остане ноќ Miyu Emiya Miyu Edelfelt Чизми Cosplay Судбината kaleid лагер Аниме ЧевлиМатеријал : СТП Кожа Обичај

Опис : Овој материјал е различен од нормално lycra материјал Тоа е toally Нетранспарентно, но допира многу маз

Пред да го стави на ред.1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.А

Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен исп

Важно : ве Молиме да ги доставите следниве мерење на нас ПОБРЗО кога ќе Купите чевли(копирате оваа шема и

Начин на плаќањеЗачувам За насQuanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот,

Ансамбл Ѕвезди Cosplay Чевли Чизми Сопствени НаправениТкаенини : СТП КожаВе молиме да Напомена : Чевли Голе

Please wait...