0
clear
  • Супер Симпатична цвет Сонце Корални руно Крпа Деца Деца Цртан филм Супер Абсорбента Рака Крпа За Кујна Бања Употреба
  • -20%
  • -20%
Супер Симпатична цвет Сонце Корални руно Крпа Деца Деца Цртан филм Супер Абсорбента Рака Крпа За Кујна Бања Употреба

Супер Симпатична цвет Сонце Корални руно Крпа Деца Деца Цртан филм Супер Абсорбента Рака Крпа За Кујна Бања

DEN 143.52
DEN 133.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Зелена, Розова, Чоколадо
Тип:
Рака Крпа
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Мини
Апсорпција:
15s-20
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
WangG2016081809
Расположливиот:
No
Тежина:
70
Текстурата на материјалот:
Полиестер polyamide корални руно
Тежина:
70 grams
Процесот На Производство:
Вез, други
директорот компонента:
Micron откачи предиво
Средно компонента:
Polyamide (најлон, најлон)
Се применуваат за родова:
Валута
боја:
Светло зелена, розова, светло кафеава
Спецификација (должина и ширина ):
30*30

Слични производи

Ако објектот нема квалитет проблем, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.без добивка!

Име : DIY личност крпа, персоналните бања пешкир Боја : било која слика ви се допаѓа Closeup : мојата омилена ѕв

Материјал : Superfine влакна• Меки, удобни, заштита на вашата кожа• Микрофибер има силен ефект на абсорпциј

Оваа нема да влијае на изгледот, се чувствуваат, или перформансите на вашата рака крпа сетПлаќањеНие ќе

Нови квалификувани Рака Крпа Мека Кадифен Виси Избрише Капење Крпа dec29Функција : 100% сосема нов и висок к

Најдобрите Производи!Најдобрите Услуги!Се надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди feedbakc! Ви благодарам м

Ние го прават нашите најдобри за да се направи фотографија, блиску до реалниот предмети Карактеристики

Перење Начини : 1 Ве молиме имајте температурата на водата под 30 степен centigrade,не натопете пешкир во лосио

Големина : 36*76cm100% Египетски Памук,Многу Мека и Повеќе, ДебелинаРеактивен Печатени,Не БледнееЈамка Унифо

Име на производ : FC1081 Боја : розова сино жолта портокал зелена спецификација на Производот : 34*74 см Квалит

100% Памук Газа Крпи Обична Обоена Plaid Крпа Возрасни ToallasСпецифицирате било CIFICATION : 100% Памук Газа КрпаОдде

lf 14 дена поминале од бидејќи вашата нарачка, за жал ние не можеме да ви понуди враќање на парите или заме

100% памук 3 Pcs / многу Рака Лице Бања Крпа мека крпа цртан филм цвет везови плажа Крпа Поставите свадба под

Име на производ : FC1126 Боја : розова bluegreen спецификација на Производот : 34*74 см Квалитет : 55 грама Материјал

Please wait...