0
clear
  • Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Rose & Пеперутка
  • -20%
  • -20%
Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Rose & Пеперутка

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Rose & Пеперутка

DEN 3077.76
DEN 2462.00

Количината на стоката
Тековен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Без половина бода или назад крои. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Rose & Пеперутка Од : М&W E-commerce, Inc . Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Слични производи

Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорацијаДетали Причина за вашата љубов за менеВетувањеСила, ќе

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT,Мачки и кучиња се бакнуваатБЕСПЛАТЕН превозотБод

Загрее твоето срце Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комп

[Забелешка : (не надвор рамка)]Answer : ___________________________ Note : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за це

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Големина(WH) : 49cm34 cm ( 14 CT ) , 62cm44cm ( 11 КТ )податоци за повикување само точни подат

Бренд : Радост НеделаПредмет Бр.Јасно скицата x1Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакетПр

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод Сите големи кредитни картички се приф

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ние нудиме

ВИП ПОПУСТ ЗА ВАСA.РегионотПревозот АгентОбработка & ИспоракаСАД, КанадаКина Пост Воздух MailПо 1520 ДенаВе

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за

Цвет убава жена (5) Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови В

Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida xбод ткаенина, ЦрноБел PDF Шема на табелата со Симбо

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Ca nvas Големина : 36cm46cm(14 CT) 46cm59cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување сам

Есен Планина Со Фонтани Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Пле

Инструкции за печатениИнструкции за unprinted1598346309420137 Топло Препорачувам

Месечината во Текот На LotЕзерото се Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Големина(WH) : 36cm43cm ( 14 CT ), 46cm54cm ( 11 КТ )податоци за повикување само точни подато

Број На ПроизводCross2321Број на мрежа80*102 мрежаEmbroider линија боја±18 видовиВез област±70%Извезена ткаенина бо

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца за

Please wait...