0
clear
  • НЕ КОМПЛЕТ, Не Конец или Ткаенина се вклучени, Хартија Табелата Само - Смета Крстот Бод Модели Van Gogh - Кафе Тераса во текот на Ноќта
  • -20%
  • -20%
НЕ КОМПЛЕТ, Не Конец или Ткаенина се вклучени, Хартија Табелата Само - Смета Крстот Бод Модели Van Gogh - Кафе Тераса во текот на Ноќта

НЕ КОМПЛЕТ, Не Конец или Ткаенина се вклучени, Хартија Табелата Само - Смета Крстот Бод Модели Van Gogh - Кафе

DEN 1027.20
DEN 719.00

Количината на стоката
Тековен

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако изберете "email за вас", ќе добијат дигитални шема (PDF датотека) : *Модел во црно-белите симболи. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. *Боја за коса легенда. По плаќањето, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ја испратите вашата табелата со e-mail во рок од 24 часа. Тоа е бесплатна програма на располагање од Adobe. *Конец во боја & број на бода употреба на табелата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Не backstitching, специјалност крои, или embellishments. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.4 cm
18 грофот : 13. Ќе добиете прекрасна шема пакет содржи насловна страна со боја, слика, целосни инструкции, DMC симбол/боја за скролување, шема layout & црно-бела график печатени текот на повеќе страници, што го прави лесен за читање. Целосна крстот бода само.3 cm
22 грофот : 10. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Моделот Само, Без Крпа, Игла или Конец Конец се вклучени. Известување:Откако се продава, не се врати!
"испорака за вас" значи испорака на печатени листи на купувачот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!
"е-маил за да ви" значи испраќање на Дигитални Шема (PDF Формат на Датотека) на купувачот преку е-маил.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
превозот за вас
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Обрасци
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
No
Надворешното Пакување:
No
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Слични производи

Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida xбод ткаенина, ЦрноБел PDF Шема на табелата со Симбо

Ова е крстот бод.Бода : 250w x 250hГолемина : за 45,4 за 45,4 x cmподатоци за повикување само точни податоци во согла

[Забелешка : (не надвор рамка)]Answer : ___________________________ Note : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за це

Цвет убава жена (5) Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови В

Загрее твоето срце Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комп

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца за

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Големина(WH) : 49cm34 cm ( 14 CT ) , 62cm44cm ( 11 КТ )податоци за повикување само точни подат

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Платно Големина : 58cm17cm(14 CT) 73cm22cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување

Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платноне може да го допре

(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод Сите големи кредитни картички се приф

Бренд : Радост НеделаПредмет Бр.Јасно скицата x1Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакетПр

Месечината во Текот На LotЕзерото се Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови

45 / set Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект 100% еколошки памук.32 / set Топло Препорачувам Т т

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорацијаДетали Причина за вашата љубов за менеВетувањеСила, ќе

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

ВИП ПОПУСТ ЗА ВАСA.РегионотПревозот АгентОбработка & ИспоракаСАД, КанадаКина Пост Воздух MailПо 1520 ДенаВе

Please wait...