0
clear
  • Секси Убавина Пурпурна Луѓе Везана,Bricolage DMC Крстот бод,Вез за полнење Девојка Платно Модели Крст-Крои,DIY рачно изработени
  • -20%
  • -20%
Секси Убавина Пурпурна Луѓе Везана,Bricolage DMC Крстот бод,Вез за полнење Девојка Платно Модели Крст-Крои,DIY рачно изработени

Секси Убавина Пурпурна Луѓе Везана,Bricolage DMC Крстот бод,Вез за полнење Девојка Платно Модели Крст-Крои,DIY

DEN 1439.52

Количината на стоката
Тековен


Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 100% сосема нов. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 54 X86cm(14ct) (Nessuna cornice esterna) предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. бело платно (14ct). опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема. 100% памук производи. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. Ние брод на Светот.
Превозот
1.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме контактирајте со нас
. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
dahlia
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Слични производи

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови Ве

Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крстбод Комплет

Пеење на Птици, како и на Благомиризливи Цветови(2) Се Смета 11 CT 14 CT Крстот Бод животни КрстБод Комплет Ве

(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод Сите големи кредитни картички се приф

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци прода

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Платно Големина : 58cm17cm(14 CT) 73cm22cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување

Цвеќиња Dew Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Везана тр

Инструкции за печатениИнструкции за unprinted1598346309420137 Топло Препорачувам

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Играчка куќаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 123 X179 б

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Месечината во Текот На LotЕзерото се Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Ако имате

Број На ПроизводCross2321Број на мрежа80*102 мрежаEmbroider линија боја±18 видовиВез област±70%Извезена ткаенина бо

Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крстбод Комплет Везови Ве

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

Please wait...