0
clear
  • Дожд на Ливчиња Модели смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана
  • -20%
  • -20%
Дожд на Ливчиња Модели смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

Дожд на Ливчиња Модели смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови

DEN 636.00
DEN 356.00

Количината на стоката
Тековен


Дожд на Ливчиња Модели смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Опис : Платно Големина : 34cm*42cm(14 CT) 44cm*54cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 37 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
H079

Слични производи

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Ca nvas Големина : 36cm46cm(14 CT) 46cm59cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување сам

Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крстбод Комплет Везови Ве

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

100% Сосема нов.39 / парчеДома Decration Комбинација Дивите DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Колекции за Везови Игл

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца за

Цвеќиња Dew Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Везана тр

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци прода

Инструкции за печатениИнструкции за unprinted1598346309420137 Топло Препорачувам

Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорацијаДетали Причина за вашата љубов за менеВетувањеСила, ќе

Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida xбод ткаенина, ЦрноБел PDF Шема на табелата со Симбо

(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод Сите големи кредитни картички се приф

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Играчка куќаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 123 X179 б

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

ПЛАЌАЊЕНие препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ние нудиме

Please wait...