0
clear
  • Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана
  • -20%
  • -20%
Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 626.40
DEN 351.00

Количината на стоката
Тековен


Љубовта на пеперутки смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Опис : Платно Големина : 36cm*36cm(14 CT) 46cm*46cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 21 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
H100

Слични производи

Цвеќиња Dew Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Везана тр

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорацијаДетали Причина за вашата љубов за менеВетувањеСила, ќе

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавн

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Ca nvas Големина : 36cm46cm(14 CT) 46cm59cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување сам

Месечината во Текот На LotЕзерото се Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови

[Забелешка : (не надвор рамка)]Answer : ___________________________ Note : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за це

Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платноне може да го допре

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Големина(WH) : 49cm34 cm ( 14 CT ) , 62cm44cm ( 11 КТ )податоци за повикување само точни подат

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ние нудиме

(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод Сите големи кредитни картички се приф

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци прода

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца за

ПЛАЌАЊЕНие препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крстбод Комплет

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Платно Големина : 58cm17cm(14 CT) 73cm22cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување

Број На ПроизводCross2321Број на мрежа80*102 мрежаEmbroider линија боја±18 видовиВез област±70%Извезена ткаенина бо

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови Ако не д

Цвет убава жена (5) Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови В

Зимска Глетка Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Везан

Please wait...