0
clear
  • Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет Везови Везана
  • -20%
  • -20%
Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет Везови Везана

Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет

DEN 944.64
DEN 529.00

Количината на стоката
Тековен

Течни Прав Цвет смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Опис : Платно Големина : 57cm*49cm(14 CT) 73cm*63cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 34 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
H146

Слични производи

45 / set Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект 100% еколошки памук.32 / set Топло Препорачувам Т т

Есен Планина Со Фонтани Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Пле

Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платноне може да го допре

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Загрее твоето срце Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комп

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавн

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови Ве

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Големина(WH) : 49cm34 cm ( 14 CT ) , 62cm44cm ( 11 КТ )податоци за повикување само точни подат

Ова е крстот бод.Бода : 300 X246Големина : 54.4 X44.6 CMподатоци за повикување само точни податоци во согласност с

Месечината во Текот На LotЕзерото се Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови

Инструкции за печатениИнструкции за unprinted1598346309420137 Топло Препорачувам

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

Зимска Глетка Смета 11 CT 14 CT DMC Крстот Бод DIY Димензија Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Везан

Бренд : Радост НеделаПредмет Бр.Јасно скицата x1Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакетПр

Број На ПроизводCross2321Број на мрежа80*102 мрежаEmbroider линија боја±18 видовиВез област±70%Извезена ткаенина бо

Ова е 11ct 14ct крстот бод Опис : Ca nvas Големина : 36cm46cm(14 CT) 46cm59cm (11 CT) (не надвор рамка)податоци за повикување сам

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Please wait...