0
clear
  • Armi продавница Handma Едноставна Солидна Боја Куче Лак Кучиња Косата Малку Цвет Лакови 6029023 Миленичиња Чешлање Прибор трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
Armi продавница Handma Едноставна Солидна Боја Куче Лак Кучиња Косата Малку Цвет Лакови 6029023 Миленичиња Чешлање Прибор трговија на Големо

Armi продавница Handma Едноставна Солидна Боја Куче Лак Кучиња Косата Малку Цвет Лакови 6029023 Миленичиња

DEN 815.04

Количината на стоката
Тековен


должина големина : прибл. 4.3 cm
продажбата на моделот : 100 парче/ многу, мешавина боја
пакување : opp
тип : куче чешлање лакови
** цел : ние ќе испрати мешавина боја како нормално
** повеќето убави, најубава, па секој носител може да биде "Diva" тие се со цел да се..
Вие исто така може да се допаѓа . .

Детални карактеристики

Големина:
100 pcs
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Коса Додатоци
Бренд Име:
armi
Материјал:
Лента, бендови Латекс

Слични производи

Specificaiton : Материјал : VelourБоја : ЗеленаСпецификација : за мали до средни кучеГолемина на : XS Назад Должина :

Plaid Куче Облека Лето Куче Кошули за Мали Средни Кучиња Милениче Облека Yorkies Chihuahua Облека Најдобри Продаж�

Вашето домашно милениче ќе стане повеќе привлечни и динамични во толпата.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ100% Со�

Опис : Материјал : Имитација бисери, од легиран привезоци, Рајна камен Големина : S : Периметар на 25 CM (14pcs �

Спецификација : Обична Боја Миленичиња Куче Облека Кутре Памук Мешавина Суичери Качулка Топла ОблекаТи

2018 Пролет и Лето Миленичиња Куче Здолниште Фустан Принцеза Партија Свадба се Облекуваат Симпатична Роз

големина : лак прибл 6.8 cmвратоврска вратот : 20 37 смбоја : како што е прикажанопродажбата на моделот : 60 пар

Pls напомене дека ние на wholsale во Кина,ако ви треба Голем дел цел,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе им

Зимски Миленичиња Куче Snowflower Топол Џемпер Облека Кутре Мачка Поврзана Грб Облека Носии100% Сосема Нов и В

Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтерес�

Трска Museruola во Најлон Нерон Regolabile по Sicurezza Smette Abbaio Lungo 8cmColore : НеронMateriale : НајлонMisura : Circonferenza anteriore : 18cmCirconfer

Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.·Производство на многу видови на домашни произ

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фот

Опис : 10 Pcs / многу 2016 година Нови Куче Миленичиња Коса Клипови легура betterflдизајн Со флеш куче коса додато

Please wait...