0
clear
  • Луксузна Кинолошки Куче Куќата Топло Голема Големина Миленичиња Куче Кревет Мат Троседот Мачка во Кревет Големи Лабрадор Husky Satsuma Мали Теди chien
  • -20%
  • -20%
Луксузна Кинолошки Куче Куќата Топло Голема Големина Миленичиња Куче Кревет Мат Троседот Мачка во Кревет Големи Лабрадор Husky Satsuma Мали Теди chien

Луксузна Кинолошки Куче Куќата Топло Голема Големина Миленичиња Куче Кревет Мат Троседот Мачка во Кревет Големи

DEN 492.96
DEN 395.00

Количината на стоката
Тековен

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот бесплатно е неповратни.Ние ќе го организира превозот според адресата на купувачот да обезбеди, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
За Превозот 1. За Враќање 1. Yous Искрено
S M L XL
Големина : 35*30 CM(S) 45*35 CM(M) 55*45СМ(L) 70*60СМ(XL)
Тежина : 380g(S) 450g(M) 750g(L) 1300g(XL)
Answer : ___________________________ Note : ·ве Молиме бидете сигурни да се измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката ја напушти Кина.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.

Детални карактеристики

Големина:
S 35X30CM, M 45X35CM, L 55X45CM, XL 70X60CM
Тип:
Кучиња
Функција:
Дише
Шема:
Dot
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
HPPFYS0167
Бренд Име:
КАРАМЕЛ MACCHIATO
Тежина:
0.38kg-1.3kg
Материјал:
Oxford&Flannelette
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Мека;Удобно
боја:
Црвено вино;Браун

Слични производи

Големина на : S 36*35*26cmМ 44*41*30cmL 50*47*33cmТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прика

Супер Меки Авто Греење Мачка Куче Кревет Перница Милениче Термички Топло Руно Килим ДушекОпис : 100% сосе

Ние сме facotory места онлајн продавница,ние прифати продажба и, исто така, трговија на големо,па ако сакате

Куче душеци, кутре душеци, големо куче влошки, пет влошки, пет кафез големо кутре, матсМатеријал : highend об

Petminru Куче Мека Мала Мачка Куче Ќебе Топло Домашно Милениче Мат Перница Корални Руно Милениче Ќебе Куќа

4*беа 25,5 СМПакет се вклучени : 1 buc Милениче PlacematНапомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник

Материјал : Платно + PP памукГолемина на : 60x45x15cm : Погоден за домашни миленици помалку од 5kg70x52x15cm : Погоден

Jly Мачка Виси Пријатна Куќа Памук мачка Hammock Мали Животни Гнездо мачка Зајакот Верверица Ferret морско свин

100% Двострано Кадифени Ткаенини Се врати превозот се платени од страна на купувачот.Банкарски трансфер

Големина на : S 46*35*26cmМ 52*40*30cmТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во

Како не пропуштајте тоа ~^^Постојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте на нашиот дом ст

2534511740984106 добредојдовте на нашата продавница !можеби ви се допаѓа! САД $ 19.74 / парче парче $ 19 / парче парче

Големина на : S 40*28*32cmМ 60*40*40cmТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во

Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.· Попуст : Голема цел од голем попус

Ќе примите објектот треба да се преземат 1545 работа дена(Бразил е 5060 дена) Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија

Производот можеби надвор од форма, поради долгата и тешка истиснување за време на превозот,Можете еднос

Предупредување : може да се 1 ~ 3cm грешка, бидејќи на munual мерење Бирото за развој на образованието во внатр

Please wait...