0
clear
  • Blygirl Кукла Мода девојка прекрасна коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода кукла
  • -20%
  • -20%
Blygirl Кукла Мода девојка прекрасна коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода кукла

Blygirl Кукла Мода девојка прекрасна коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода кукла

DEN 2208.00

Количината на стоката
Тековен


Blygirl Кукла Мода девојка прекрасна коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода кукла
Добредојдовте во мојата продавница
Известување пред да го купите : Купат кукли не ги вклучуваат облека,
клиентите треба да се купи друг!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
30cm
Карактеристики:
diy играчка
Форма:
1/6
Тип:
Моден Кукла
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
Blygirl
Пол:
Девојки

Слични производи

1 Set Секојдневен Кукла Облека За Барби Кукла Долг Ракав Врвот + Црни Панталони Панталони за 1 / 6 BJD Кукла До

опис : објектот е 23x33cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од на

Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се

4pcs / многу Деца Смешно Прст Кукли Играчка Класичен Деца Фигура Кукла Сирена Бајка Приказна Кажува Рака К

опис : големина е за 80см, розова ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви бла

Име : Кадифен Зајакот Торба Кукла Играчка Ќебе; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp п

Ве молиме имајте предвид дека сите кукли се продаваат во продавницата се Голи! Не вклучуваат перики, обл

Големина : 28cm или па Структура : главата и екстремитетите за увоз на меки силиконски материјал производс

Ние испраќање на поштата во 23 дена,тогаш тие ќе треба 760 дена за испорака објект за вас, различни земја тр

опис : 10 парчиња многу големината е 25cm, бојата е бела 41782951325a здраво, драги пријатели, добредојдовте на на

Кадифен Симулација Животни Кукла Играчка На Бебето Лежи Кучето Чарли Кралот Beagle Дете Роденденски Подар

опис : големина е за 60cm, зелена ако ви се допаѓа 80см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благ

Грашок Pod Снег Грашок Pendant Супер Меки Кадифен Играчки Полнети Животни Кадифен Играчки"Спецификации : 1...

опис : големина е за 80см, сина ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благо

бидејќи Русија е поштенски треба Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние

50cm Smulation Печатени Пеперутка Кадифен Перница Полнети Мека Перница Креативни Дома Декор Прекрасен Подаро

Blygirl Кукла Сино бела комбинација коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода куклаДобредој

Топла продажба kawaii елени Кадифен мека Полнети Играчки Кукла животни Симулација елени кадифен играчки з

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас.П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е т

П : Што е производ пакет?A : Orarganza подарок кеса +торба курирП : јас би сакал да се купи многу делови од вашио

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Please wait...