0
clear
  • прекрасна панда 25 см кадифен играчки ,бебе играчка ,Божиќ подарок 082405
  • -20%
  • -20%
прекрасна панда 25 см кадифен играчки ,бебе играчка ,Божиќ подарок 082405

прекрасна панда 25 см кадифен играчки ,бебе играчка ,Божиќ подарок 082405

DEN 1200.00
DEN 636.00

Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ја добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас , ние може да сноси се врати превозот цена, ако сметаш дека објектот не е добро .
објектот е околу 25 cm играчка, едно парче .
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Панда
Број На Модел На:
t955
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Слични производи

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

опис : објектот е 24x23cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од на

опис : големина е за 75x60cm ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме..

Цел на повеќе од $400 , бесплатен превозот од DHL, Fedex или UPSот на Канада, Puerto Rico, Нов Зеланд и ЗападнатаЕвропа.

опис : големина е за 80см, сина ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благо

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

Ние и ветуваме да ви испрати најдобриот една, ви благодарам многуВнимание : обично ќе чини околу 1 месец

Само пратете ни емејл.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП дали постои следење на број за мојот објект?A : Да,ни

50cm Smulation Печатени Пеперутка Кадифен Перница Полнети Мека Перница Креативни Дома Декор Прекрасен Подаро

П : Што е производ пакет?A : Orarganza подарок кеса +торба курирП : јас би сакал да се купи многу делови од вашио

Blygirl Кукла Мода девојка прекрасна коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода куклаДобредо

Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge.Добредојдовт

Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку емаил,ние ќе ви одговори за вас како е

опис : објектот е 23x33cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од на

Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Понекогаш, поради некои причини,ние задоцнување на испораката,ние ќе ви кажам,и да се надеваме на вашето

опис : големината е околу 22 cm .здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодарим

опис : големина е за 80см, розова ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви бла

опис : 10 парчиња многу големината е 25cm, бојата е бела 41782951325a здраво, драги пријатели, добредојдовте на на

Please wait...