0
clear
  • Силиконски Винил Реални Раѓа Кукла Комплет Винил Силиконски Кит DIY 22inch Раѓа Бебе Кукла Добар Квалитет Кукла Додатоци За Деца
  • -20%
  • -20%
Силиконски Винил Реални Раѓа Кукла Комплет Винил Силиконски Кит DIY 22inch Раѓа Бебе Кукла Добар Квалитет Кукла Додатоци За Деца

Силиконски Винил Реални Раѓа Кукла Комплет Винил Силиконски Кит DIY 22inch Раѓа Бебе Кукла Добар Квалитет Кукла

DEN 2160.00
DEN 1685.00

Количината на стоката
Тековен


Силиконски Винил Реални Раѓа Кукла Комплет Винил Силиконски Кит DIY 22inch Раѓа Бебе Кукла Добар Квалитет Кукла Додатоци За Деца
Производ Објект : NPK Кукла е Додатоци
Пакет се Вклучени : 1 раководител , 2 раце ,2 нозе
Додатоци Материјал : силикон винил главата. и 3/4 екстремитети. мека на допир, лесно да се коренот на косата.
Додатоци s ize : одговара за 22inch раѓа кукла , одговара за 22mm очи
Употреба : DIY раѓа кукла
Ова е за продажба на unpainted празно кукла комплет, не заврши кукла ,готови слики само за вашиот референца.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
A304WY
Материјал:
Винил
Бренд Име:
NPK
Предупредување:
NO
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
55cm , за 22inch
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3
Објектот:
Кукла е додаток
Материјал:
Висок Квалитет на винил
Потеклото на производот:
кина фабрика
Колекции стил :
Enducational
Производ на стандарди за квалитет:
EN71 ,ЕУ стандарди
Пакет Се Вклучени:
1 глава , 2hands , 2legs
Тежина:
околу 1 кг по спакувани
Мало или големо:
Мало И Трговија На Големо
Употреба:
се користи за DIY раѓа кукла
превозот:
Бесплатен превозот /капка превозот

Слични производи

опис : 10 парчиња многу големината е 25cm, бојата е бела 41782951325a здраво, драги пријатели, добредојдовте на на

1 : 6 Кукла Главата со Исклучително Долго Златна Коса DIY Додатоци За Барби куклена куќа Главата За 1 / 6 BJD Ку

опис : објектот е 27x34cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од на

опис : големина е за 80см, розова ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви бла

П : Што е производ пакет?A : Orarganza подарок кеса +торба курирП : јас би сакал да се купи многу делови од вашио

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Кадифен Симулација Животни Кукла Играчка На Бебето Лежи Кучето Чарли Кралот Beagle Дете Роденденски Подар

99 / парче Се надеваме дека може да се добие е да се разбере Превозот : Сите наши предмети ќе биде предаден

опис : големина е за 14cm 38390728724 Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно

Ние и ветуваме да ви испрати најдобриот една, ви благодарам многуВнимание : обично ќе чини околу 1 месец

Име : Кадифен Зајакот Торба Кукла Играчка Ќебе; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp п

бидејќи Русија е поштенски треба Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние

Божиќ подарок мечето кадифен играчки Ограничено издание мечето враќање на античките начини freeshippingголе

опис : големина е за 80см, сина ако ви се допаѓа 60см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благо

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за

опис : големина е за 75x60cm ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме..

Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја)

опис : големина е за 60cm, сина ако ви се допаѓа 80см или други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благод

Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку емаил,ние ќе ви одговори за вас како е

опис : објектот е 24x23cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од на

Blygirl Кукла Сино бела комбинација коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода куклаДобредој

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полне

Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge.Добредојдовт

4pcs / многу Деца Смешно Прст Кукли Играчка Класичен Деца Фигура Кукла Сирена Бајка Приказна Кажува Рака К

Големина : 28cm или па Структура : главата и екстремитетите за увоз на меки силиконски материјал производс

Ве молиме имајте предвид дека сите кукли се продаваат во продавницата се Голи! Не вклучуваат перики, обл

Ние испраќање на поштата во 23 дена,тогаш тие ќе треба 760 дена за испорака објект за вас, различни земја тр

Please wait...