0
clear
  • Морнар Машина Blender Ножеви Замена Blender Сечилото SPB-456-2B ЦРНА + Запечатување Прстен Заптивка Црна Нерѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
Морнар Машина Blender Ножеви Замена Blender Сечилото SPB-456-2B ЦРНА + Запечатување Прстен Заптивка Црна Нерѓосувачки Челик

Морнар Машина Blender Ножеви Замена Blender Сечилото SPB-456-2B ЦРНА + Запечатување Прстен Заптивка Црна Нерѓосувачки

DEN 297.60
DEN 179.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Совршен за сите ваши за специјализирани кујна потреби, блендер сечилото е идеален за пијалаци, супи, сосови, и повеќе. Фабрикувани од здрав нерѓосувачки челик, тоа е одлично да се има резервна или замена парче.
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна
Дијаметар : 45mm
Карактеристики :
- 100% Сосема Нов и висок квалитет
- Добра цврстина и цврстина,нема рѓа
- Остар нож, тоа може брзо промешајте овошен сок, мраз и така натаму
- Тоа е многу погоден за вашето семејство ги користат
Белешки : сечилото е многу остро. Ве молиме да бидете внимателни кога го користите и чувајте ја подалеку од деца.
Пакет се вклучени :
1× Blender Сечилото
1× Заптивка како на сликата

Детални карактеристики

Број На Модел На:
SKU446626
Тип:
Blender Делови

Слични производи

Со цел да ви понуди право резервни делови, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резерв

Име на производ Генератор Plug Приклучок Тип 3 Пина Напон AC 250 V, 30 A Големина 5 x 7.5 cm / 2" x 3"(D*H) Одговара Кабел Н

Микробранова Печка Magnetron Galanz m24fb610a Magnetron (Шест Дупка) Топло потсетување : Микробранова печка magnetron Galanz m24fb6

blender делови дното плоча тркало во облик 767 ТМ767 TWK ST767 JTC767 ST987

Нови 2 M210М1 Резервни делови за микробранова печка ,за magnetron galanz , magnetronpanasonic , Микробранова Печка Деловииме

Име на производ Лемење Тенџере Модел PH41 C Plug АУ Plug Plug Напон AC 250 V, 10 A Влезен Напон AC 220 V, 50 hz Моќност 300 W Темп

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

Име на производ Проток на Вода се Префрлите Модел WFS1001H Switch Тип SPDT Max Притисок 10 Bar За Температурата 060 Цел

5 КОМПЈУТЕРИ Шпорет на Гас Тока Гас Цевка Тока Шпорет на Гас Додатоци

1 вовед : влезен напон : 220 V AC / DC површинска температура : 70 / 150 / 220 / 250 °C (Сува маса температура се однесува

(5000 Парчиња / Картон) Големина 1# Зелено И Бело,Се Приклучи Празни Желатин Капсули / Fillable КапсулаСовети : 1

Големина 1 5000 Парчиња / Картон Празен Се Приклучи Желатин Црвено&Бели КапсулиСовети : 1.Ние ќе ја испрати

Бесплатен превозот / Јужна Кореја производство / 210 виде ножот посебно за коските машински машина

UD9 FZ35 најдобар квалитет пченица пченка пченица прошируваат заб ноктот дробилката(без мотор)КАРАКТЕРИСТ

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебс

Микробранова микро прекинувач преклопник две пински 302 C општа намена микробранова печка додатоци Ква

Please wait...