0
clear
  • 50pcs 20x30cm (7.9x11.8) 160micron 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум Пластична Кеса Отвори Врвот Вакуум Торба
  • -20%
  • -20%
50pcs 20x30cm (7.9x11.8) 160micron 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум Пластична Кеса Отвори Врвот Вакуум Торба

50pcs 20x30cm (7.9x11.8) 160micron 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум

DEN 954.24

Количината на стоката
Тековен


Торба Стил Пластични Отвори Врвот Запечатување Торба
Материјал
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/CPP/BOPP
Дебелина 160micron (Двојно лице)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,
3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итн
Карактеристики Со топлина запечатување sealer за да го затворите торба, може да се долго време на чување на храната/кафе/чај.
Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење-доказ
квалитетот.
Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта
многу погодно со двете двете страни.
Торба Големина
20x30cm; (7.9"x11.8 "); Употребливи големина : 18.5x29cm
Кориснички
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати

Детални карактеристики

Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/ЈП
Големина:
L
Број На Модел На:
Пластични 3 Страни Запечатување Торба
Спецификација:
20x30cm
Дебелина:
160micron
Примена:
Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе
Функција:
Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof
Запечатување стил:
Треба топлина sealer машина

Слични производи

Матирано OPP КесиГолемина : 7x7cm 10x10cm1design по пак,95100pcs по пакет.Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе и

Не фактура или приемот се вклучени.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката...

3, Бидете сигурни дека за да се остави број на телефон и на поштенски код при пополнување вашиот купувачо

Име : Производ Барел клип задржување клип Ѓубре кеси за отпадоци кеси за отпадоци клип пропадна 2 монтир

Домашна паста тип водоотпорен хартија крпа кутија за слободни тоалетна хартија се тркалаат носителот в

3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.5) На сликите кои се прикажани не с

(Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.Тоа може да биде подолг.ОписСтил : ДомаГолемина : 11cmТ

Автомобил Дом Во Облик На Правоаголник Faux Кожа Случај Хартија Ткиво Кутија Носител На Црн.Карактеристи

Име : чај складирање кутијаГолемина : 8*8*13cmМатеријал : висок квалитет на Пауловнија Нето тежина : 120g Пакет

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни одно

Срце Облик Накит Тањир Метален Послужавник Складирање Декорација Украси Се Организираме На Овошје Чај

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како на сликатаБоја : Злато,Злато Се Зголеми,ВиножитоУвозни да

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр

Матирано OPP КесиГолемина : 7x7cm 10x10cm1design по пак,95100pcs по пакет.Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе и

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на голе

Име на производ : Антички Европски антички кутија украсиМатеријал : дрвениГолемина на : 25.6*14*10.3 CMПријате

6pcs! Чување на храната запечатени снек спречи влага загуба за запечатување клип Кујна МатеријалиКаракте

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Овие трошоци се на купува

Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме ко

Please wait...