0
clear
  • 100pcs 7x10cm (2.8x3.9) 160micron Мал 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум Пластична Кеса Отвори Врвот Вакуум Торба
  • -20%
  • -20%
100pcs 7x10cm (2.8x3.9) 160micron Мал 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум Пластична Кеса Отвори Врвот Вакуум Торба

100pcs 7x10cm (2.8x3.9) 160micron Мал 3 Страни Запечатување Пластични Складирање Торба Топлина Запечатени Вакуум

DEN 367.68

Количината на стоката
Тековен


Торба Стил Пластични Отвори Врвот Запечатување Торба
Материјал
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/CPP/BOPP
Дебелина 160micron (Двојно лице)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,
3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итн
Карактеристики Со топлина запечатување sealer за да го затворите торба, може да се долго време на чување на храната/кафе/чај.
Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење-доказ
квалитетот.
Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта
многу погодно со двете двете страни.
Торба Големина
7x10cm; (2.8"x3.9"); Употребливи големина : 6x9cm
Кориснички
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати

Детални карактеристики

Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/ЈП
Големина:
S
Број На Модел На:
Пластични 3 Страни Запечатување Торба
Спецификација:
7x10cm
Дебелина:
160micron
Примена:
Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе
Функција:
Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof
Запечатување стил:
Треба топлина sealer машина

Слични производи

50pcs / многу големина : 16*24cm 0.2 мм дебелина Resealable јасно zip Заклучување PP / PE пластичен пакување кесиГолемина

Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме ко�

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Овие трошоци се на купува�

Она што ние секогаш ги извршуваат е вашата комплетна сатисфакција и долгорочни бизнис соработка, но не �

Име : Производ Барел клип задржување клип Ѓубре кеси за отпадоци кеси за отпадоци клип пропадна 2 монтир�

3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.5) На сликите кои се прикажани не с�

Право на храна се одлични влага и течењедоказ ефект.HG0012423Спецификација : Бренд новиМатеријал : ПП пласти

(Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.Тоа може да биде подолг.ОписСтил : ДомаГолемина : 11cmТ�

Материјал : PlasticeБоја : Црвена,Розова(Случаен испрати)Големина : 9.5*4cmТежина : 10g / еезПакување : OPP кеси

Матирано OPP КесиГолемина : 7x7cm 10x10cm1design по пак,95100pcs по пакет.Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе и

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас Ви благодариме!2.Р

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на голе

Домашна паста тип водоотпорен хартија крпа кутија за слободни тоалетна хартија се тркалаат носителот в

20 CM Обновливи Силикони Храна Обвива Печат Вакуум Храна Магија Заврши Мултифункционален Храна Свежа Одр

Срце Облик Накит Тањир Метален Послужавник Складирање Декорација Украси Се Организираме На Овошје Чај

Кликнете на сликата за да најдете повеќе Австралија ( AUSPOST ) Франција ( LA POSTE ) руската Федерација ( FSUE ПОСТ

Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : Сина / Зелена / Розова / Кафе со Високи перформанси ПВЦ материјал,

3, Бидете сигурни дека за да се остави број на телефон и на поштенски код при пополнување вашиот купувачо

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр�

Направете вашиот садови уредно организирани,здрав,издржливи и убави Храна одделение 304 од не 'рѓосувачк

Автомобил Дом Во Облик На Правоаголник Faux Кожа Случај Хартија Ткиво Кутија Носител На Црн.Карактеристи�

Силна запечатување водадоказ dampproof condiment кутија леќата кутија 4 случаи 25.8*9*7.2 cm бесплатен превозотОбјект

Име на производ : Антички Европски антички кутија украсиМатеријал : дрвениГолемина на : 25.6*14*10.3 CMПријате�

Please wait...