0
clear
  • OPP Кеси 13x10cm 7x7cm 100pcs ви Благодариме Цвет Роза печатење 4x3cm Налепници Божиќ Слатка Бонбони Чанти Торта Божиќ Подарок Торба
  • -20%
  • -20%
OPP Кеси 13x10cm 7x7cm 100pcs ви Благодариме Цвет Роза печатење 4x3cm Налепници Божиќ Слатка Бонбони Чанти Торта Божиќ Подарок Торба

OPP Кеси 13x10cm 7x7cm 100pcs ви Благодариме Цвет Роза печатење 4x3cm Налепници Божиќ Слатка Бонбони Чанти

DEN 112.80
DEN 102.00

Количината на стоката
Тековен


OPP Кеси & Налепници
Торба Големина : 7x7cm 10x13cm
Налепници големина : 4x3cm
1design по пак,95100pcs по пакет.
Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе или помалку.

Детални карактеристики

Материјал:
BOPP
Големина:
S
Број На Модел На:
Д-C 016
Спецификација:
10x13cm

Слични производи

100pcs / многу 13*19cm 0.2 мм дебелина Zip Заклучување Торба Пластична Амбалажа Кеса дебели јп пп торбаГолемина : 1

Матирано OPP КесиГолемина : 7x7cm 10x10cm1design по пак,95100pcs по пакет.Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе и

Име на производ : Антички Европски антички кутија украсиМатеријал : дрвениГолемина на : 25.6*14*10.3 CMПријате

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ова решетката има помал капацитет од останатите п

Автомобил Дом Во Облик На Правоаголник Faux Кожа Случај Хартија Ткиво Кутија Носител На Црн.Карактеристи

(Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.Тоа може да биде подолг.ОписСтил : ДомаГолемина : 11cmТ

100pcs / број 22*32cm 0.2 мм дебелина Zip Заклучување Торба Пластична Амбалажа Кеса дебели јп пп торбаГолемина : 22*

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем Ви благо

Право на храна се одлични влага и течењедоказ ефект.HG0012423Спецификација : Бренд новиМатеријал : ПП пласти

Chalet собрани ткиво кутија за да го направат вашиот живот додадете бојаголемина : 29cm*20cm*16cmСобранието врем

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на голе

Срце Облик Накит Тањир Метален Послужавник Складирање Декорација Украси Се Организираме На Овошје Чај

Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : Сина / Зелена / Розова / Кафе со Високи перформанси ПВЦ материјал,

Матирано OPP КесиГолемина : 7x7cm 10x10cm1design по пак,95100pcs по пакет.Тоа е сметано од страна на лице,има 5pcs повеќе и

Please wait...