0
clear
  • 300W Кафе Мелница Електрична Мелница за Кафе Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сечилото кафематот Месо, Грав Билки Ореви Мелница 220V
  • -20%
  • -20%
300W Кафе Мелница Електрична Мелница за Кафе Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сечилото кафематот Месо, Грав Билки Ореви Мелница 220V

300W Кафе Мелница Електрична Мелница за Кафе Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сечилото кафематот Месо,

DEN 1195.20
DEN 956.00

Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
300 W Кафе Мелница Електрична Мелница за Кафе Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сечилото кафематот Месо, Грав Билки Ореви Мелница 220 V
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детални карактеристики

Бренд Име:
YJ ОВЛАЖНИТЕЛ
Моќност (W):
300W
Извор На Енергија:
Електричен
сертификација:
CB,LFGB,CE
Број На Модел На:
мелница за кафе
Тип:
Сечилото Кафе Брусилки
Домување Материјал:
ABS
Напон (V):
220v

Слични производи

СМ1066 ВРВЕН ГОТВАЧ СТОЈАТ МИКСЕРБоја : сребрена и белаСад : 5 LДелови : мотор, whisk,beater,тестото кука,тестенин

Трговија на ГОЛЕМО ДД160 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав АлаткаAutomatic Лесни,

Мини Мултифункционален Преносни agitator Овошје МиксерСпецификација : напон : 220 vмашина тежина : 4.5 кгмашина

Многу добра продукција се за вас Примените производ во боја преовладуваат ако сте задоволни, ве молиме

(Upgprade врз основа на A03)A02 нерѓосувачки челик Прирачник паста течни пополнување на машина,мал шише справи

UDDT12 обланда првенство производител на сладолед конус машина за правењеако сакате да брод од страна на м

мали нафта притиснете машина за Автоматска нерѓосувачки челик, нафта притиснете 220 V / 110 V Висока Екстрак

Ви благодариме за вашата поддршка! Микрокомпјутер може да го контролира и да го покаже на температура3. /

1 PC FYM6 комерцијални памук бонбони machine_candyконец machine_fairy конец machine_candy производителЗабележите : кога пратк

Соја млеко остатоци поделба технологија 5 Мултифункција еднокопче операција Шест иновативни технологи

Фрид сладолед Направи машина со 4 компјутери shovesопис : 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен з

Многу добра продукција се за вас Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 27days откако вашата уплата е цел

Спецификација : Актуелни : 220 V / 50 HZМоќност : 2200 WНето тежина : 30kgr.Капацитет : 3kg / hГолемина : 370*390*830mm

Примена : Главно се користи за собирање компир, лук, слатки компири, моркови и кикирики,taro,кромид,маниока

плови риби се хранат машина за правење / куче храна puffing машина / домашно милениче се хранат екструдерако

Професионални комерцијални Welhome Еспресо конусна брус Мелницата ZD17 N WPMPRO Конусна Burrs Lampu LED кафе фабрика О

6 Mpa220×115×130mm2kgXQH19(Б)19×1.Производот се покаже : СпецификацијаМоделМакс појас дебелинаПросечната воздушен

Автоматско 350 KG / H индустриска трговија компир пилинг / кожата, отстранување на машина со перење функци

Материјал контакт делови се направени од 316 L не ' рѓосувачки челик, погодни за употреба под киселина мед

Please wait...