0
clear
  • Нова за IBM Lenovo IdeaPad U310 U310-О U310-МФИ серија лаптоп Тастатура
  • -20%
  • -20%
Нова за IBM Lenovo IdeaPad U310 U310-О U310-МФИ серија лаптоп Тастатура

Нова за IBM Lenovo IdeaPad U310 U310-О U310-МФИ серија лаптоп Тастатура

DEN 672.00
DEN 638.00

Количината на стоката
Тековен

Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.

Детални карактеристики

Бренд Име:
TSZPY
Број На Модел На:
U310 U310-О U310-МФИ
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
is_customized:
Yes
Нови:
за lenovo

Слични производи

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

кога ќе се живеат во оддалечените области Ова е многу важно Проверете внатрешниот и надворешниот прикл

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Плаќања мора да бидат за

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsТрансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сиг

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Please wait...