0
clear
  • 19V 1.75 НА 33W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Трансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102B D553MA F102BA
  • -20%
  • -20%
19V 1.75 НА 33W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Трансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102B D553MA F102BA

19V 1.75 НА 33W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Трансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102B D553MA F102BA

DEN 911.04

Количината на стоката
Тековен

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Трансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 33 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 1.75 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
за Asus
Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
ADP-33AW НА
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
1.75

Слични производи

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

кога ќе се живеат во оддалечените области Ова е многу важно Проверете внатрешниот и надворешниот прикл�

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа�

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок...

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така �

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат�

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Please wait...