0
clear
  • Нова За Dell Inspiron 15-1745-1625-1525 5565 5567 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest Горниот Случај 0PT1NY
  • -20%
  • -20%
Нова За Dell Inspiron 15-1745-1625-1525 5565 5567 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest Горниот Случај 0PT1NY

Нова За Dell Inspiron 15-1745-1625-1525 5565 5567 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest Горниот Случај 0PT1NY

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
chau
Материјал:
PP
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Број На Модел На:
15-1745-1625-1525 5565 5567
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
15-1745-1625-1525 5565 5567

Слични производи

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.СоветиЛаптоп делови обично треба професионално

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Проверка на изгледот, како што се turps, прашина,

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок Ние не

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Плаќања мора да бидат за

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

кога ќе се живеат во оддалечените области Овие трошоци се на купувачот одговорност Понекогаш се земе 12mo

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Please wait...