0
clear
  • 13 Нова Про Тастатура Кожа, Шарени Силикони Тастатура Покрие Заштитна Налепница за 13 Mac Новиот Macbook Pro(без допир бар)
  • -20%
  • -20%
13 Нова Про Тастатура Кожа, Шарени Силикони Тастатура Покрие Заштитна Налепница за 13 Mac Новиот Macbook Pro(без допир бар)

13 Нова Про Тастатура Кожа, Шарени Силикони Тастатура Покрие Заштитна Налепница за 13 Mac Новиот Macbook Pro(без

DEN 187.20
DEN 178.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, Анти-Ултравиолетово Зрачење, Нема да се Промени за Да Жолта, Дури и Ако се Користи За Подолг Период.
Погоден :
за НАС тип англиски тастатура 2016 година Нови Про Без Допир Бар 13"15"
.
==============================
Погоден :
за НАС тип англиски тастатура 2016 година Нови Про Без Допир Бар 13"15"
Детали За Производот
Продавница има најмногу сеопфатна лаптоп тастатура мембрана која ги содржи сите големи брендови на лап-топ компјутери.Удобно и мека на допир,го продолжува тастатури живот. Ајде да се заштити животната средина заедно!
Купи сега повеќе отстапки!
Ви благодариме за вашиот интерес во Шенжен Pin Guo Technology Co. Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска
5.
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. Димензија : Поради вашиот Лаптоп модел
6.Анти-нула & дамка-доказ.
За повеќе информации за производот, контактирајте со нас, одговор во рок од 8 часа, ако не веднаш.
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе repackage ја оваа ставка за да се намали испорака тежина хартија и кеса за отпад. Пренослив и перат, бесплатно чистење, без да влијаат на ефикасноста на нивната употреба
4.
Специјални Забелешки : Нашата Proector е За НАС Вид Тастатура ( НЕ Европа Тип)
може да се разликуваат :
>>НАС ТИП : "Внесете" клуч е правоаголник , како нормални копче
>>ЕУ ТИПОТ : "Внесете" клуч е како "7" , форма не е како другите клучни
Опис На Производот
Функција :
1.За намалување на звукот на тастатурата., Ltd - околу компјутерски додатоци специјалист
Ве молиме наведете боја сакате, инаку, ние брод по случаен избор. Добредојдовте на порачки, ние ќе ви даде најдобар квалитет на услуги и производи.

Детални карактеристики

Бренд Име:
COOSYBO
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
111
Дебелина:
0.2 мм
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
Yes
Компатибилен Модел:
13 Про без допир бар
не се Компатибилни:
13 15 Про со допир бар

Слични производи

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Проверка на изгледот, како што се turps, прашина,

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн�

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13 �

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и �

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа�

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок...

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за Teclast p89h Таб

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така �

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа�

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра�

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в�

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Please wait...