0
clear
  • 5200mAh AL32-1005 Батеријата За Asus Eee PC 1005HA 1005PE 1101HA R1000 R101PX 1001 R105 PL32-1005 ML31-1005 Бела
  • -20%
  • -20%
5200mAh AL32-1005 Батеријата За Asus Eee PC 1005HA 1005PE 1101HA R1000 R101PX 1001 R105 PL32-1005 ML31-1005 Бела

5200mAh AL32-1005 Батеријата За Asus Eee PC 1005HA 1005PE 1101HA R1000 R101PX 1001 R105 PL32-1005 ML31-1005

DEN 1007.52

Количината на стоката
Тековен

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така натаму, па искрено се надеваме дека може да се разгледа внимателно пред да нарачате, со цел да се избегне губење на вашите пари и време.
Следење на број ќе се обезбедува откако објектот бил испраќаат надвор. Ве молиме да комуницирам со нас пред да се подготват да ни остави неутрален / neg повратни информации. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса., 1005 HA-H, 1005 HA-M, 1005 HA-P,
1005 HA-PU1 X, 1005 HA-PU1 X-Б. Вашето задоволство е наша чест.
Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.
На Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
- Сето тоа од нашите трансакции се процесираат и се испраќаат во времето. Интегрирани microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и да се обезбеди краток спој заштита.8 V Капацитет : 5200m Ah Coror : Бела Тежина : 360g Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месеци
Компатибилен Дел Броеви :
AL31-1005 AL32-1005 ML31-1005 ML32-1005 PL31-1005 PL32-1005
990-OA001 B9000 90-OA001 B9100 90-XB0 ROABT00000 Q
90-XB16 OABT00000 Q 90-XB2 COABT00000 Q Компатибилен Одговара Модели :
За ASUS
Eee PC Серија 1005 P
1005 P, 1005 PE, 1005 PEG, 1005 PD, 1005 PEB, 1005 PED, 1005 PEM, 1005 PEG, 1005 PG, 1005 PGO, 1005 PR, 1005 PX,
1005 PQ, 1005 PQD, 1005 PRB, 1005 PXD, 1005 PE-MU17-WT,
Eee PC Серија 1001
1101 HA, 1101 HA-M, 1101 HA-MU1 X, 1101 HA-MU1 X-Б.
Внимание : Ако вашиот објект испратена назад на поправка, за наплата или замена,ние не сме одговорни за враќање превозот надомест.
Ние не бродот предмети за некои далечни земји во нормален за царинските одложување тоа може да потрае околу 1 или 2 месеци
Враќање & Гаранција Политика :
Ние обезбеди 12 месеци долго гаранција.
Ние ќе голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и ние ќе Континуирано Подобрување .
Ве молиме не двоумење да ги контактирате ако имате било какви прашања,ние ќе ви одговори што ПОБРЗО
.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
AL32-1005

Слични производи

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

кога ќе се живеат во оддалечените области Овие трошоци се на купувачот одговорност Понекогаш се земе 12mo

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.СоветиЛаптоп делови обично треба професионално

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Проверка на изгледот, како што се turps, прашина,

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

Please wait...