0
clear
  • Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 19V 1.75 А + USB Порта за ASUS VivoBook Q200 Q210 Q200E Q200E-BHI3T45 Q200E-BSI3T08
  • -20%
  • -20%
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 19V 1.75 А + USB Порта за ASUS VivoBook Q200 Q210 Q200E Q200E-BHI3T45 Q200E-BSI3T08

Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 19V 1.75 А + USB Порта за ASUS VivoBook Q200 Q210 Q200E Q200E-BHI3T45

DEN 810.72

Количината на стоката
Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Гаранција : 1 Година
5 : USB Порта : 5 V 2 A
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.ИЗЛЕЗ : 19 V 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Влез : DC 12 V-16 V MAX 10 A
2.DC Plug Големина : 4.
Компатибилни или да го Замени со :
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 19 V 1.
Технички Спецификации :
1. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.75 А + USB Порта за ASUS Vivo Book Q200 Q210 Q200 E Q200 E-BHI3 T45 Q200 E-BSI3 T08
1 x Автомобил Полнач
1.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За Q200 Q210 Q200E Q200E-BHI3T45 Q200E-BSI3T08
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Бренд Име:
AJEYO
Излезна Струја:
1.75 На
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Слични производи

Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.100% оригинални батерија

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook proUnibody 13.3" A1278 20092012 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

) го Одземе од вашата сметка Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е с

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsТрансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сиг

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба...

Please wait...