0
clear
  • JIGU Нови Вистински 7.4 V 28Wh За Dell Место 11 Про Тастатура за Таблет Батеријата 7WMM7 CFC6C CP305193L1 D1R74
  • -20%
  • -20%
JIGU Нови Вистински 7.4 V 28Wh За Dell Место 11 Про Тастатура за Таблет Батеријата 7WMM7 CFC6C CP305193L1 D1R74

JIGU Нови Вистински 7.4 V 28Wh За Dell Место 11 Про Тастатура за Таблет Батеријата 7WMM7 CFC6C CP305193L1 D1R74

DEN 1577.28
DEN 1325.00

Количината на стоката
Тековен

Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.
100% оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот.
Тоа не е можно, не сите. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. Превозот надомест нема да бидат вратени. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Враќање пакети од страна на В. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-полимер
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
7WMM7
Пакет:
Yes
Гаранција:
1 Година Гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Слични производи

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба...

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsТрансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сиг

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook proUnibody 13.3" A1278 20092012 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосе

) го Одземе од вашата сметка Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е с

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и В

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за Teclast p89h Таб

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок Ние не

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Please wait...