0
clear
  • Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook pro Unibody 13.3 A1278 2009-2012 години
  • -20%
  • -20%
Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook pro Unibody 13.3 A1278 2009-2012 години

Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook pro Unibody 13.3 A1278 2009-2012 години

DEN 336.00

Количината на стоката
Тековен

Нови LCD Стакло Екран Покритие за macbook pro
Unibody 13.3" A1278 2009-2012 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : 95% Нови
Пакет : стакло*1
Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

Детални карактеристики

Должина:
13inch
Бренд Име:
XB
Пакет:
No
Број На Модел На:
за A1278

Слични производи

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за Teclast p89h Таб

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Плаќања мора да бидат за

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба...

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн�

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и В

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13 �

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра�

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и �

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

) го Одземе од вашата сметка Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е с

Please wait...