0
clear
  • SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Vostro 3550 XPS L502 Inspiron 14R N4110 M4110 N4050 M4040 N5050 Лаптоп црна Тастатура
  • -20%
  • -20%
SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Vostro 3550 XPS L502 Inspiron 14R N4110 M4110 N4050 M4040 N5050 Лаптоп црна Тастатура

SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Vostro 3550 XPS L502 Inspiron 14R N4110 M4110 N4050 M4040 N5050 Лаптоп црна

DEN 668.64
DEN 635.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Нови
3 месеци Гаранција
НАС Верзија на Тастатурата
Оваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Детални карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
3550 XPS L502 14R N4110 M4110 N4050 M4040 N5050
Бренд Име:
SSEA
Стандард:
НИ Стандард

Слични производи

) го Одземе од вашата сметка Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е с

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsТрансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сиг

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Please wait...