0
clear
  • Лаптоп со Батерија за HP TouchSmart HSTNN-DB0Q 586021-001 TM2 TM2-2000 LU06 LU06062 HSTNN-I77C
  • -20%
  • -20%
Лаптоп со Батерија за HP TouchSmart HSTNN-DB0Q 586021-001 TM2 TM2-2000 LU06 LU06062 HSTNN-I77C

Лаптоп со Батерија за HP TouchSmart HSTNN-DB0Q 586021-001 TM2 TM2-2000 LU06 LU06062 HSTNN-I77C

DEN 887.52

Количината на стоката
Тековен


Капацитет : 4400m Ah
Напон : 10.8 V
EAN : 0703681299465
Дел Број :
HSTNN-DB0 Q HSTNN-XB0 Q HSTNN-I77 C
HSTNN-LB0 Q HSTNN-LBOQ
582215-241 582215-421
Одговара Лаптоп Модели :
за HP Серија : TM2 Touch Smart tm2-2008tx Touch Smart tm2 Touch Smart tm2-2010eg Touch Smart tm2 2105eg Touch Smart tm2-2010tx Touch Smart tm2 2105tx Touch Smart tm2-2011tx Touch Smart tm2-1000 Touch Smart tm2-2012tx Touch Smart tm2-1000ee Touch Smart tm2-2013tx Touch Smart tm2-1001tx Touch Smart tm2-2015tx Touch Smart tm2-1001xx Touch Smart tm2-2050ca Touch Smart tm2-1002tx Touch Smart tm2-2050ea Touch Smart tm2-1004tx Touch Smart tm2-2050ep Touch Smart tm2-1005tx Touch Smart tm2-2050er Touch Smart tm2-1006tx Touch Smart tm2-2050es Touch Smart tm2-1007tx Touch Smart tm2-2050us Touch Smart tm2-1008tx Touch Smart tm2-2052nr Touch Smart tm2-1009tx Touch Smart tm2-2057sb Touch Smart tm2-1010ea Touch Smart tm2-2060ez Touch Smart tm2-1010ee Touch Smart tm2-2080la Touch Smart tm2-1011tx Touch Smart tm2-2090ee Touch Smart tm2-1012tx Touch Smart tm2-2090eo Touch Smart tm2-1013tx Touch Smart tm2-2100 Touch Smart tm2-1014tx Touch Smart tm2-2100ee Touch Smart tm2-1016tx Touch Smart tm2-2100eg Touch Smart tm2-1018tx Touch Smart tm2-2100er Touch Smart tm2-1019tx Touch Smart tm2-2101sl Touch Smart tm2-1020ep Touch Smart tm2-2101tu Touch Smart tm2-1020es Touch Smart tm2-2102tu Touch Smart tm2-1020tx Touch Smart tm2-2102tx Touch Smart tm2-1030ee Touch Smart tm2-2103tu Touch Smart tm2-1050ef Touch Smart tm2-2103tx Touch Smart tm2-1050et Touch Smart tm2-2106tx Touch Smart tm2-1050ez Touch Smart tm2-2107tx Touch Smart tm2-1070ca Touch Smart tm2-2108tx Touch Smart tm2-1070us Touch Smart tm2-2110ew Touch Smart tm2-1072nr Touch Smart tm2-2110tx Touch Smart tm2-1073nr Touch Smart tm2-2130es Touch Smart tm2-1079cl Touch Smart tm2-2150ca Touch Smart tm2-1080eo Touch Smart tm2-2150ed Touch Smart tm2-1080er Touch Smart tm2-2150ep Touch Smart tm2-1080la Touch Smart tm2-2150es Touch Smart tm2-1090ed Touch Smart tm2-2150st Touch Smart tm2-1090eg Touch Smart tm2-2150us Touch Smart tm2-1090eo Touch Smart tm2-2151nr Touch Smart tm2-2000 Touch Smart tm2-2160ez Touch Smart tm2-2000ed Touch Smart tm2-2165ez Touch Smart tm2-2000el Touch Smart tm2-2170ef Touch Smart tm2-2001ef Touch Smart tm2-2170sf Touch Smart tm2-2001sf Touch Smart tm2-2180la Touch Smart tm2-2001sl Touch Smart tm2-2190ea Touch Smart tm2-2001tx Touch Smart tm2-2190eo Touch Smart tm2-2001xx Touch Smart tm2-2190sa Touch Smart tm2-2002tu Touch Smart tm2-2190sf Touch Smart tm2-2003tu Touch Smart tm2-2199ee Touch Smart tm2-2003tx Touch Smart tm2t Touch Smart tm2-2005tx Touch Smart tm2t-1000 Touch Smart tm2-2006tx Touch Smart tm2t-2100 CTO

Детални карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
VALENX
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
LU06

Слични производи

19 V 1.75 НА 33 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsТрансформатор Aio P1801 Таблет компјутер F102 B D553 MA F102 BA Ако не сте сиг

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и В

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Плаќања мора да бидат за

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.СоветиЛаптоп делови обично треба професионално

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Предмети ќе бидат испратени по пошта, То

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

) го Одземе од вашата сметка Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е с

Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп б

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за Teclast p89h Таб

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок Ние не

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

Please wait...