0
clear
  • 7800mAh 9Cell Батеријата За Lenovo ThinkPad R400 T400 T61 6378 ASM 42T5265 43R2499 41U3198
  • -20%
  • -20%
7800mAh 9Cell Батеријата За Lenovo ThinkPad R400 T400 T61 6378 ASM 42T5265 43R2499 41U3198

7800mAh 9Cell Батеријата За Lenovo ThinkPad R400 T400 T61 6378 ASM 42T5265 43R2499 41U3198

DEN 1247.52
DEN 1185.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V
Капацитет : 6600m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
7800m Ah 9 Cell Батеријата За Lenovo Think Pad R400 T400 T61 6378 ASM 42 T5265 43 R2499 41 U3198
Компатибилен дел број :
За IBM За 42 T5225 За 42 T5227 За 42 T5228 За 42 T5262 За 42 T5264 За 42 T5229 За 41 U3196 За 41 U3198
Одговара за лаптоп модел :
За ЛЕНОВО За Thinkpad R400 За Think Pad R400 7443 За Think Pad R61 (14.1" widescreen) За Think Pad R61 7732 За Think Pad R61 7733 За Think Pad R61 7734 За Think Pad R61 7735 За Think Pad R61 7736 За Think Pad R61 7737 За Think Pad R61 7738 За Think Pad R61 7742 За Think Pad R61 7743 За Think Pad R61 7744 За Think Pad R61 7751 За Think Pad R61 7753 За Think Pad R61 7754 За Think Pad R61 7755 За Think Pad R61i (14.1" widescreen) За Think Pad R61i 7732 За Think Pad R61i 7742 За Think Pad T400 За Think Pad T400 2764 За Think Pad T400 7417 За Think Pad T61 (14.1" widescreen) За Think Pad T61 1959 Година За Think Pad T61 6377 За Think Pad T61 6378 За Think Pad T61 6379 За Think Pad T61 6480 За Think Pad T61 6481 За Think Pad T61 7658 За Think Pad T61 7659 За Think Pad T61 7660 За Think Pad T61 7661 За Think Pad T61 7662 За Think Pad T61 7663 За Think Pad T61 7664 За Think Pad T61 7665 За Think Pad T61p (14.1" widescreen) За Think Pad T61u (14.1" widescreen)

Детални карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
IBM
Број На Модел На:
R400 T400 T61 6378 ASM 42T5265
Услови:
Акции, сосема нов
Гаранција:
2 години
боја:
Црна
Уверение:
CE,FCC,RHOS
Мобилен количина:
9 клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
6600mAh

Слични производи

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Проверка на изгледот, како што се turps, прашина,

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

Please wait...