0
clear
  • Бренд НОВИ 12V 3А 36W за Lenovo ThinkPad 10 4X20E75066 TP00064A таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп AC адаптер за полнач
  • -20%
  • -20%
Бренд НОВИ 12V 3А 36W за Lenovo ThinkPad 10 4X20E75066 TP00064A таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп AC адаптер за полнач

Бренд НОВИ 12V 3А 36W за Lenovo ThinkPad 10 4X20E75066 TP00064A таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп AC адаптер за полнач

DEN 696.00
DEN 661.00

Количината на стоката
Тековен

) го Одземе од вашата сметка. Моќност : 36 W 6.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.
Нашата цена е само вклучена цената на производот и превозот на трошоците.Објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг пост Воздух-mail или Кина пост Воздух -mail .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Австралија итн.
Обично тоа ќе се 7-15 дена за САД .
Повратни информации :
1.
D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.100% Сосема Нов и висок квалитет 2.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.Dc кабел Должина : 1.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ZH -НН 12V 3А
Бренд Име:
WESAPPA
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Приклучок Тип:
EU
Излезниот Напон:
12v
Излезна Струја:
3A
моќност:
36w

Слични производи

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок...

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба Ако објект

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

ВИСТИНСКА Фотографија , ве молиме потврдете го истото, со вашата е

Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.СоветиЛаптоп делови обично треба професионално

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Превозот и предавање : Ние може да обезбеди следниве експрес испорака начин на купувачот 1) на курирскат

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Please wait...