0
clear
  • Нови 8Cell Батеријата За HP ProBook 4510s 4515s 4710s 4720s HSTNN-IB89 NBP8A157B1
  • -20%
  • -20%
Нови 8Cell Батеријата За HP ProBook 4510s 4515s 4710s 4720s HSTNN-IB89 NBP8A157B1

Нови 8Cell Батеријата За HP ProBook 4510s 4515s 4710s 4720s HSTNN-IB89 NBP8A157B1

DEN 1151.52
DEN 1094.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 14.4 V
Капацитет : 4400m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Нови 8 Cell Батеријата За HP Pro Book 4510s 4515s 4710s 4720s HSTNN-IB89 NBP8 A157 B1
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за Hp 513130-321 535753-001 535808-001 591998-141 593576-001 HSTNN-1 B1 D HSTNN-IB89 HSTNN-OB89 HSTNN-W79 C-7 HSTNN-XB89 NBP8 A157 B1 NZ375 AA Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за Hp Pro Book 4510s Pro Book 4510s/CT Pro Book 4515s Pro Book 4515s/CT Pro Book 4710s Pro Book 4710s/CT Pro Book 4720s

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
HP
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
4510s
Тип:
Li-Ion
Услови:
во парк
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Клетки:
Бренд A,New
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Мобилен количина:
8 КЛЕТКИ
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
is_customized:
Yes

Слични производи

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок Ние не

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Плаќања мора да бидат за

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и В

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосе

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

Please wait...