0
clear
  • 7800mAh 9Cell Лаптоп со Батерија За HP EliteBook 2530p 2540p EH767AA HSTNN-C48C 404887-241 EH768AA
  • -20%
  • -20%
7800mAh 9Cell Лаптоп со Батерија За HP EliteBook 2530p 2540p EH767AA HSTNN-C48C 404887-241 EH768AA

7800mAh 9Cell Лаптоп со Батерија За HP EliteBook 2530p 2540p EH767AA HSTNN-C48C 404887-241 EH768AA

DEN 1295.52
DEN 1231.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 11.1 V
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
7800m Ah 9 Cell Лаптоп со Батерија За HP Elite Book 2530p 2540p EH767 AA HSTNN-C48 C 404887-241 EH768 AA
Замена За 404886-241 404886-621 404887-241 404888-241 411126-001 411127-001 412779-001 441675-001 EH767 AA EH768 AA HSTNN-DB21 HSTNN-DB22 HSTNN-DB23 HSTNN-FB21 HSTNN-FB22 HSTNN-XB21 HSTNN-XB22 RW556 AA Одговара Машина Модели
За HP
2533t Elite Book 2530p Elite Book 2540p За за HP compaq
Бизнис Лаптоп 2400 Серија Бизнис Лаптоп 2510p Бизнис Лаптоп nc2400

Детални карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За HP EliteBook 2530p
Услови:
во парк
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Клетки:
На Одделение клетки
Полн Капацитет:
6600mAh
Етикета Капацитет:
7800mAh
is_customized:
Yes

Слични производи

Нема враќање за некомпатибилни прашања Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена По продажба на услуги :

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

Полиестер Унисекс Секојдневен Градите Пакет Патент Мода Рамо Лаптоп Гласник Торба Случај за Teclast p89h Таб

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.СоветиЛаптоп делови обично треба професионално

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп б

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Please wait...